Пока продолжат уезжать из Беларуси Гурвицы, Пересы, Шагалы, Мейеры, Мицкевичи, Богдановичи, Калиновские, Радины, Тимановские (не путать с тиХановскими) на этой земле никогда не будет ни порядка, ни процветания, ни счастья, ни надежды. Тут всегда будет один большой Алькатрас.
Будзем аб'ектыўныя, Ціханоўскі не можа з'ехаць, бо яго катуюць у турме. Ці наўрад справядліва супрацьпастаўляць яго людзям якія з'ехалі. Ён такі ж патрыёт Беларусі. Прауда з адным адрозненнем - мы на волі, а ён у турме.
Гэта вялікая памылка - лічыць спадара Ціханоўскага патрыётам. Ці палітычны ён вязень? Так, відавочна. Але. Я добра памятаю ягоны крымнаш, ягонае няроўнае дыханьня на Маскву. Мажліва ён і ёсьць патрыёт. Але чаго? Вялікага маскоўскага Улусу? Таму трэба адрозніваць несправядліва закатаваных рэжымам адданых сэрцам і жыцьцём свайму народу, ад ахвяраў пасьля жабагадюкінгу, тых хто "меў нахабства" канкураваць за ўласнае крэсла. Такія як Ціханоўскі альбо Бабарыка.
Тихановский - проросийский авантюрист. В России чем только он не занимался.
Весьма жадный.
Переоценил свои силы и возможности.
Но он, несомненно, политзаключенный.
А теперь Украина освобождает мир от новых русофашистов под предводительством путина и его союзника лукашенко.
ОтветитьПока продолжат уезжать из Беларуси Гурвицы, Пересы, Шагалы, Мейеры, Мицкевичи, Богдановичи, Калиновские, Радины, Тимановские (не путать с тиХановскими) на этой земле никогда не будет ни порядка, ни процветания, ни счастья, ни надежды. Тут всегда будет один большой Алькатрас.
ОтветитьБудзем аб'ектыўныя, Ціханоўскі не можа з'ехаць, бо яго катуюць у турме. Ці наўрад справядліва супрацьпастаўляць яго людзям якія з'ехалі. Ён такі ж патрыёт Беларусі. Прауда з адным адрозненнем - мы на волі, а ён у турме.
ОтветитьГэта вялікая памылка - лічыць спадара Ціханоўскага патрыётам. Ці палітычны ён вязень? Так, відавочна. Але. Я добра памятаю ягоны крымнаш, ягонае няроўнае дыханьня на Маскву. Мажліва ён і ёсьць патрыёт. Але чаго? Вялікага маскоўскага Улусу? Таму трэба адрозніваць несправядліва закатаваных рэжымам адданых сэрцам і жыцьцём свайму народу, ад ахвяраў пасьля жабагадюкінгу, тых хто "меў нахабства" канкураваць за ўласнае крэсла. Такія як Ціханоўскі альбо Бабарыка.
ОтветитьТихановский - проросийский авантюрист. В России чем только он не занимался.
ОтветитьВесьма жадный.
Переоценил свои силы и возможности.
Но он, несомненно, политзаключенный.