27 июля 2024, суббота, 14:54
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 24
-26 +
Hd, 16:20, 4.11

Интеллегентное лицо весьма..

Ответить
+16 +
Политопо, 16:50, 4.11

Теперь это "Интеллегентное лицо", будет политическим лицом, а это уже другой статус....

Ответить
+35 +
Gora, 16:50, 4.11

Ты на рики посмотри, гексперд! Сразу видно работяга. А лицо, так токарем быть, нужно соображать хорошо, образование иметь, интелект. Это какойто мусор или чинуша. Молодец мужик! Укране нужны токаря, ковать оружие победы.

Ответить
+53 +
Дед, 17:01, 4.11

Не испугался заминированной територии.
Значит припекло в лукавом государстве.

Ответить
+30 +
123, 16:52, 4.11

Норм. Для параўнання адкрывайце раённыя сайты адзін за адным і разглядайце фота прэдсядацелей райвыканкамаў.

Ответить
+23 +
795, 17:25, 4.11

Звычайны працоўны. Але, ён адзіны з некаліх мільёнаў, якіе прадоўжваюць амаль безкаштоўна працаваць на уладу.

Ответить
+45 +
Беларус, 17:33, 4.11

Гораздо интеллигентнее, чем у свиней мусаров и прочих других шакалов хунты.

Ответить
+56 +
Бобр, 16:38, 4.11

Уже через болото бегут. Если не утоп, добрался - дать убежище однозначно!

Ответить
+42 +
I've, 16:54, 4.11

Хучэй за ўсё не мінчанін, а Пінчук. Інакш кажучы паляшук. А гэтыя людзі маюць вельмі добрыя стасункі з украінцамі. Нават мова ў многіх вёсках мае шмат ўкраінскіх слоў. Да і прозвішча можа быць украінскім. Не здзіўлюся што і карані недзе ўкраінскія ёсць.
На пачатку вайны Масковіі з Украінай першыя рэйкавыя партызаны якраз пачалі спыняць ворага на Палессі. Далей па ўсёй чыгунцы аж да Воршы.

Ответить
+48 +
Every, 16:55, 4.11

Раз прайшоў праз балоты то відавочна што паляшук, а не маскаль.

Ответить
+43 +
Scarcer, 16:59, 4.11

Калі размаўляе на мове ды яшчэ мае працавітыя рукі то чаму пасля ўсіх неабходных праверак не даць чалавеку магчымасць працаваць там дзе зараз патрэбны Украіне працавітыя рукі?
Не. Тады лепш прапанаваць яму Еўропу, але ніякім разе не вяртаць у лукашызм.
Паляшукі любяць Украіну сэрцам і душою як і ўсе сапраўдныя беларусы.

Ответить
-27 +
Вільна людина , 17:10, 4.11

Як Ви думаєте , не засланий казачек КГБ Беларусі або Московії в Україну ?

Ответить
+12 +
Марта, 17:29, 4.11

Этот человек который убежал я так полагаю от преследования. Начинает созревать вопрос как он прошёл заминированную территорию, видимо совсем допекли, но как говорится в тихом омуте - черти водятся.🤗Даже не знаю, посмотрим.

Ответить
+7 +
Вжэ, 19:41, 4.11

Что тебе смешного?
Люди бегут не от хорошей жизни. А ты терпи конюха ещё лет 15-25

Ответить
-2 +
Конь, 21:39, 4.11

Конюх 15 лет не протянет.

Ответить
+4 +
, 17:37, 4.11

)) Як тыя , больш за 50 000 украінцаў якія сбеглі у РБ апасля Майдану ? )

Ответить
+4 +
Вільна людина , 17:44, 4.11

55 000 000 украінцаў якія сбеглі у РБ апасля Майдану )

Ответить
+3 +
Скептик, 17:46, 4.11

Какие 50 000?
Там 500 000 было!
Даже 50 000 000!
Не меньше!
))))

Ответить
-1 +
Сашуньчик, 17:42, 4.11

К так можно?

Ответить
+10 +
, 17:54, 4.11

На 2019 рок 30 000 падалі заяву на спалучэнне грамадянства РБ . Не спадабаецца табе ? Але ж пашукай ў сетцы )) 300 ахвіцэраў з " Беркуту " яго атрымалі грамадзянства і удзельнічалі у катаванні беларусау у 2020 . Усіх пайменна ты можаш паглядзець на тг " Киберпартизаны " .Потым посмемся разам )))

Ответить
+18 +
Самсон , 18:11, 4.11

Нармальны твар у чалавека ! Вы лепш разглядзіце тых, хто у лукаша заседае )). Там адныя "інтэлігенты" і "інтэлектуалы"!

Ответить
+18 +
Stas, 18:25, 4.11

Дай Бог здоровья, этому человеку, что добрался на Украину целым и здоровым.

Ответить
+17 +
Викентий, 18:30, 4.11

За что мужика оштрафовали? Мужик сбежал от спецслужб,от тюрьмы и от этого режима. Да ему надо премию дать от властей ЕС за подвиг.

Ответить
+15 +
YOUR DAY, 19:30, 4.11

молодец что решился и сделал. живи в мире с душой и по
совести как ты и выбрал. дай тебе Бог здоровья и людей рядом хороших.

Ответить