1 сентября 2024, воскресенье, 11:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+31 +
1111111, 19:11, 11.07

Допоставить хорошее вооружение для победы.
НАТО!!! Дайте Украине всё, что ВЫ имеете.
И победа приблизится!!!!

Ответить
+15 +
Хтось, 19:14, 11.07

А в чому проблема запросити Україну зараз, а після запрошення чекати завершення війни, погоджувати зі всіма членами тощо? Чому Фінляндію і Швецію можна спершу запросити, а тоді погоджувати з Туреччиною та Угорщиною, а з Україною це неможливо?

Ответить
+6 +
факт упрямая вещь, 20:10, 11.07

Потому что, принятие Украины в НАТО - это на 99.999% политическое решение. Дело не в готовности, не в соответствии критериям альянса, не в реформах и не в коррупции. Вопрос политический. И решения по нему нет.

Ответить
+11 +
Гость, 20:10, 11.07

А вы уверены, что все страны НАТО дадут свое согласие? Венгрия также находится в НАТО. Военно-техническая и экономическая помощь – это одно, а объявлять войну России – это другое. Ни одна страна НАТО не согласится. Будьте реалистом.

Ответить
+2 +
Хтось, 20:52, 11.07

Ніхто не каже про згоду усіх країн прямо завтра. Запрошення не повинно прямо завтра бути ратифіковане усіма членами, або післязавтра воно анулюється. Сам Столтенберг, відповідаючи Зеленському, казав що в процедурах НАТО немає чітких термінів. Ну то чому не запросити Україну вже сьогодні? А далі можна зволікати точнісінько так само, як і без запрошення вони зараз зволікатимуть. Але запрошення буде вже в кишені. Правду каже Зеленський - вони хочуть торгувати цим запрошенням з росією.

Ответить
+1 +
О, 22:40, 11.07

Хочуть гратися з вогнем ,ви хотіли сказати?3 світова..з таким відношенням не за горами.Але їх це теж каснеться,надіюсь вони це розуміють..

Ответить
+8 +
Will, 19:36, 11.07

Па заканчэнні вайны Украіна стане сябрам НАТА.

Ответить
+21 +
орша, 20:15, 11.07

Значит хутин НИКОГДА её эту войну не прекратит. НАТО снова как и в 2008 сделала холостой выстрел. Печально

Ответить
+1 +
Укр, 0:05, 12.07

Не від нього залежить, головне щоб нам допомогли звільнити ВСІ наші території з меншими втратами й як можна швидше.

Ответить
-1 +
Connor , 20:15, 11.07

Пакуль Беларусь не будзя вольнай нікуды нікога не прымуць!!!!!!!!! Алеш гэта яшчэ якісьці час яны, вўкраінцы, не будуць разумець!!!а пасьля зразумеюць і дапамогуць нам! Трэба час!

Ответить