20 июля 2024, суббота, 0:15
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 34
+6 +
P, 20:33, 19.07

Комуто ненравились ее вьісказьівания.
.
У нее много чесньіх не политических вьісказьіваний и кто ее знает ее УВАЖАЮТ.

Ответить
-1 +
ильич, 21:03, 19.07

вроде бы она в Facebook пожелала смерти в «страшных муках» киевскому журналисту Дмитрию Гордону

это - пять баллов. это - зачет

Ответить
+16 +
Г, 21:14, 19.07

Гордон скорее маскальский , чем киевский

Ответить
+1 +
ильич, 22:43, 19.07

да хоть пекинский

Ответить
+10 +
С, 22:15, 19.07

Немає значення, як ви ставитесь до Фаріон.Замах на її вбивство це ганебний акт терору, що не може мати виправдання.
Ірині зичу вижити та якнайшвидше відновитись. Нападнику зичу невідворотного покарання.
Нам усім — памʼятати, хто наш ворог, та не повторювати трагічних помилок минулих поколінь українців.
росіян може зупинити тільки кара

Ответить
+2 +
Украинцы,Львовяне, 22:55, 19.07

Разберитесь.....

Ответить
+24 +
Вот сволочи, 20:37, 19.07

Путинские подонки напали на прекрасную женщину, профессора и настоящую патриотку Украины.
Выздоравливайте уважаемая Ирина !
Пусть хранит вас бог !
Московской падали ещё много.
Вы нужны своей стране !

Ответить
+2 +
игорь, 20:46, 19.07

Когда-то была упоротой путинисткой. Потом переобулась.

Ответить
-2 +
Ян, 21:34, 19.07

Колькі ж яшчэ мацковских кротов ва Украіне...жудасць!
Адужывайце Ірына

Ответить
+2 +
ИГОРок, 20:46, 19.07, 22:59, 19.07

Все меняют обувь..Ты сам,вовик путин.....и все той же совейской обувкне?

Ответить
+15 +
Стары i нягеглы., 20:58, 19.07

Стрельба по детским больницам - сильно шумно и резонансно.
Мразь ботоксная перешла к индивидуальному террору.
Живи, Ирина, мы молимся за тебя!!!

Ответить
+20 +
игорь, 21:01, 19.07

Фарион долгое время категорически отрицала своё членство в КПСС, однако осенью 2013 года данная информация всё же была подтверждена архивами КПСС.

Ответить
+7 +
ильич, 21:05, 19.07

может подтверждена, может нет
как думаете, много документов оставят нам кгбисты, когда будут выметаться из Беларуси? и сколько среди тех документов будут подделанных/подтасованных?!

Ответить
-3 +
Нина, 21:36, 19.07

И что, у каждого есть свои плюсы и минусы... Главное , чтобы Человек признавал свои ошибки...а вообще ранее невозможно было получить высшее образование , если не был в комсомоле, в партии и т.д. А она вряд ли была сексоткой у кровавой кгбэээ рогатой

Ответить
+20 +
игорь, 21:05, 19.07

14 ноября 2023 года во Львове студенты вышли на митинг с требованием уволить Ирину Фарион из национального университета «Львовская политехника».

Вы забыли ???

Ответить
-4 +
Марта, 21:30, 19.07

Вы не знали этого человека, чтобы судить о ней плохо у Ирины много врагов да и не только у её, теперь вот до Львова добрались ищут лазейки мразота.

Ответить
+11 +
Alek, 22:21, 19.07

ИГОРЬ, нет, мы не забыли! Мы также помним
ее оскорбительные слова о русскоязычных защитниках Украины:
"Языковед Ирина Фарион выдала новое скандальное заявление, в котором оскорбила военных 3 отдельной штурмовой бригады и бригады "Азов". Женщина сказала, что не может назвать украинцами тех защитников, которые говорят по-русски. И воины, и украинское общество жестко ответили Фарион"

Ответить
+10 +
Сергій , 21:11, 19.07

Треба думати ,що говориш,навіть ,якщо ти прохвесор непонятних Україні наук.

Ответить
+1 +
лена, 22:10, 19.07

в беларуси тоже есть особо ценные для режима провокаторы которые прикрываются знанием родного языка как щитом

Ответить
+4 +
Марта, 21:23, 19.07

Поправляйтесь Ирина, Вы прекрасная женщина и хороший профессор своего дела,я помню Вас именно такой, Вы никогда не унывали, мы с Вами всегда.

Ответить
+15 +
Гражина, 21:23, 19.07

Пані Ірині та ії родині моя найгарячиша підтримка! Одужуйте!
Не розумію коменти накшталт "дорозмовлялась". Україна воює за вбивство на вулицях контраверсивних особистостей?

Ответить
+5 +
Николай , 21:29, 19.07

Это тот случай, когда говорят -без слов.

Ответить
+15 +
гэта, 21:30, 19.07

Она защитница украинского языка. Как историк и лингвист. Мова - душа народа, основа государственности и формирования мировоззрения человека. Жаль что в Беларуси мало таких людей. Поэтому многие белорусы сейчас и и не понимают в какой стране они живут. Потому что почти потеряли язык. И колхозный безграмотный придурок и русофашист их "президент".

Ответить
+2 +
Гражина, 21:35, 19.07

"Друже, тисну лапу!"(с) І.Фаріон

Ответить
+13 +
alex, 21:54, 19.07

"защищала" язык,страну и заодно поливала дерьмом военных которые эту самую страну защищают.как и всю трусливую европку заодно.

Ответить
+9 +
7-uyt, 22:00, 19.07

Фаріон провокатор

Ответить
+2 +
Гражина, 22:06, 19.07

Тобто куля в голові жінці-мовознавіці це норм?
Отямтеся!

Ответить
+17 +
Д з К, 21:37, 19.07

Задача кремля внести розбрат між українцями саме під час війни.
І кумуністка (бувших не буває, бо це не примусовий комсомол) Фаріон для цьоого дуже багато зробила останнім часом.
Смертведчук та його дружина Оксана Марченко, та багато хто ще україномовні вороги України. Тому не мовність, а готовність віддати життя за Україну визначає патріотизм.
Але саме під час війни Фаріон відповідно меті кремля почала дуже публічно вносити не аби який розбрат серед військах та українців. Сіяти ненавість до іншомовних захістників України не зважаючи на те що вони проливають свою кров.
Їй не важливо що ти робиш, а нібито як розмовляєш.
Розбрат на рівному місці під час війни - це і є ГИБРИДНА війна - знайти протиріччя у суспільстві і довести його до абсурду.
Мова дуже важлива, але не для того щоб цькувати наших солдатів і починати протистояння серед українців.
ПЕРШЕЧЕРГОВО! Захистити Україну головніше зараз за все.
А Фаріон провокатор розбрату під час війни тоб-то ворог України за діями, що прикривається мовою.
Її спочатку звільнили за масовою вимогою українських студентів, але потім судді ("птенцы Януковича", які кричали на патріотів "Укроп закрой рот") поновили її.
Звісно, що це не привід щоб в неї стріляти, як то було і з Бузиною.

Ответить
+2 +
Д з К, 23:47, 19.07

P.S.
Додам.
Незважаючи на моє дуже негативне ставлення до її діяльності за останні два роки, впевнений, що цей не припустимий ганебний замах на життя горомадянки України скоєно з метою почати свару у суспільстві, що ми вже й спостерігаємо серед коментарів.
Я впевнений, що таку мету має кремль. І за цим усім стоїть ФСБ-ГРУ РФ.
Таку ж мету розпочати розбрат суспільства та дискредитувати Українську державу в очах міжнародного суспільства мала Москва, коли організувала замахи на Бузіну та Павла Шеремета. А останне ще й посварити українців з близькими до них литвинами.
Кому це потрібно?
Тількі Москві!!!
Тому закликаю до стриманості та єдності.
Пам'ятаємо - все жахливе приходить зі Сходу, з московитів.
Українці, незалежно від походження та мови, не тільки титульний етнос, а й татари, німці, білоруси, армяни, грузини, русини ... та багато хто залишаються українцями, що боронять Україну.
Ми РАЗОМ усі українська нація!!!

Ответить
+1 +
Марта, 21:57, 19.07

Я верю что пани Ирина поправиться а кто это сделал этот преступник, полиция его ищет надеюсь найдут нет слов просто это порядочный человек, а то-что на её льют со всех помоек это клевета нужно просто разобраться а не везде видеть здраду.

Ответить
+11 +
yh86, 22:32, 19.07

вона була не тільки комсомолкою, але й єдиним зі студентів на факультеті комуністом. На таке без зв'язків з кгб не приймали. Тому точно - яка там віруюча з неї.
І дивно коли її тут представляють як захисницю мови. Люди зовсім не розуміють в технологіях і причино-наслідкових зв'язках. Провокаторша.

Ответить
+3 +
Тарас, 22:46, 19.07

Не зря ее не так давно выгоняли с Национального университета «Львовская политехника»... Восстановилась скандалистка..., благо не надолго.

Ответить
+3 +
Хома, 22:39, 19.07

Яка б не була Фаріон, вона не заслуговувала на те, щоб її розстрілювали.

Ответить