2 мая 2024, четверг, 4:13
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
0 +
Джорж, 14:08, 13.02

Жаль, что до сих пор нет белорусскоязычной версии популярной операционной системы.
_________________________________________________________________

Смотря как перевести на белорусский язык. Если на такой, который звучит по БТ - тогда лучше не надо.

Ответить
0 +
Kon v Palto, 14:58, 13.02

Ай да микрософты, ну не малайдцы ли ... тольки ж здаецця што им гэта больш патрэбна чым самим беларусам :)))!

Ответить
0 +
Serg, 16:20, 13.02

Мелкософт прілічно запоздал с этой ініціатівой - Debian і Mandriva уже давно белорускіе, значітельно больше чем мелкомягкіе.

Ответить
0 +
Svolka, 17:08, 13.02

Прабачайце, а гэта хто? - Debian і Mandriva

Ответить
0 +
nik_k, 18:24, 13.02

Прабачайце, а гэта хто? - Debian і Mandriva
==============================
Svinskie mordi kotorie xotiat ottiapat u melkomiagkix chut-chut denejkov.:)

Ответить
0 +
kazak, 19:15, 13.02

Svolka, 17:08, 13.02

Прабачайце, а гэта хто? - Debian і Mandriva

nik_k, 18:24, 13.02

Прабачайце, а гэта хто? - Debian і Mandriva
==============================
Svinskie mordi kotorie xotiat ottiapat u melkomiagkix chut-chut denejkov.:)

ну вы темные люди!!!

Ответить
0 +
Прохожий, 19:18, 13.02

Не совсем по теме. Но к Майкрософту отношение имеет:)

На CMS Magazine проходит On-line конференция с Петром Диденко, веб-евангелистом Microsoft. Тема: Internet Explorer 8.

http://www.cmsmagazine.ru/dialogue/conferences/internet_explorer/

Возможно будет интересно :)

Ответить
0 +
Korj, 19:38, 13.02

У 90-х гадох быў такі тэрмін - "Microsoft Russian" language - не расейская мова, а мікрасофтарасейская, ад сапраўднай далёкая, бо пераклад першы час быў жудасны. Тое ж самае назіраю - на чырвона-зялёнай першай старонцы - "Запампуйце новыя _абнаўленіі_ з вэб-вузла Microsoft Update зараз!" Пайшлі б яны з такім зьдзьекам куды падалей, прыдуркі. 10 словаў пераклалі на наркамаўку, дык і тое з брыдкімі памылкамі.

Ответить
0 +
nik_K, 4:03, 14.02

Пайшлі б яны з такім зьдзьекам куды падалей, прыдуркі
================================
Пральна, не качай! Пусть они сами вашим патриотизмом наслаждаются...:))

А беларусы как всегда сделают свой интерфейс на правильной мове....:)))

Ответить
0 +
Michal, 10:00, 15.02

Большасьць флагманаў-дыстрыбуцыяў Лiнукс мае магчымасьць заiнсталявяньня беларускамоўага iнтэрфэйсу. Адзiн калiсьцi тэставаў - дак нават напiсана было, што менавiта "клясычны правапiс")))))))) Але беларускамоўную старонку дыстрыбуцыi вiдаў толькi адну.

Ответить