Украина празднует День Независимости – от тоталитаризма и колонизаторства
9- 24.08.2009, 18:10
18 лет назад Верховный Совет тогда еще Украинской ССР провозгласил независимость страны и создание самостоятельного украинского государства.
18 лет назад Верховный Совет тогда еще Украинской ССР провозгласил независимость страны и создание самостоятельного украинского государства.
Слава Україні!
ОтветитьЗі святом Незалежності, братній народе!!!
Від щирого серця вітаємо всіх УКРАЇНЦІВ і всю УКРАЇНУ з великим святом, ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!
ОтветитьНезалежність - то велике діло! Щоб зростала і цвіла країна! Щоб народ не знав біди і горя! Щоб у всіх була щаслива доля!
Завидую!
ОтветитьСЛАВА УКРАІНІ !!!
ОтветитьЩиро Витаемо !!!
А на ублюдочно БТ сказали, что половина украинцев уже не хочет независимости. Интересно, когда БТ закроют? % - /
ОтветитьСЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
ОтветитьДякуемо вам, ви дуже добрі люді =)
ОтветитьУкраїна хоче незалежності, скільки ж ми за неї боролись... Але влада в нас погана, руйнують країну... =(
К.Н., 10:09, 25.08
ОтветитьЗавидую!
----------------------------------
І я зайздрошчу...
Акурат быў на Ўкраіне 21-22га, напярэдадні свята (Львів). Размаўляў з прадавальшчыкам на плошчы і мы разумелі одзін аднаго... На жаль не знахожу такіх слоў для свойго народу, каб ён зразумеў, на што ён обменьвае сваю свабоду - на адносна сытнае жыцце у казарме. Я бачыў, як народ гуляе па плошчам і вуліцам і удзельнічае ў мерапрыемствах абсалютна добраахвотна! Ніякага АМАПУ, ніякага прымусу.. міліцыянтаў наогул не відаць. Шмат моладзі апрануты у адзенне з элементамі нацыянальнай сымболікі і гэта прыгожа! Пьяных не бачыў наогул, не ходзяць па вуліцы с пляшкамі піва, не кідаюць акуркі і не плююць пад ногі...
Ні разу не чуў расейскага мату... Ва усім адчуваецца нейкая павага да сябе і да прыежжых...
І хоць жывуць яны, можа, і не надта заможна, але верыш, што у іх усе наперадзе. Гэты народ ідзе у правільным кірунку!
Са святам Незалежнасці, братні народ!!!
Жадаю посьпехаў на незалежным шляху!
СЛАВА ГЕРОЯМ!
А свайму народу хачу сказаць, што пакуль ен не будзе шанаваць сваіх герояў, не бачыць яму шчасця...
Ну тогда и я присоединюсь к поздравлениям:
ОтветитьСярдэчна витаю братни народ са святам незалежнасьци!!!
И жадаю усяго самага лепшаго!