Так, без Лявона НРМ не той.. Aле з дугога боку - Лявон гэта не ўвесь НРМ, што з рэштай гурта? Хлопцы маюць жаданне рабіць музыку, працягваць сваю справу, маюць амбіцыі і талент. Няма а ніякага сэнсу параўноваць вакал ці гучанне НРМ з Лявонам і без.. Галоўнае - што гурт не загінуў а працягвае крочыць на перад!!
Я веру(а прынаймней спадзяюся) што НРМ яшчэ будзе граць квартэтам...
Згодна з Інай. Ня трэба параўноўваць былы NRM і цяперашні. Вольскі пакінў гурт, дык што астатнім зашыць рот ніткамі. Канешне, Паўлаў не Вольскі, ну ў кожнага свая манера. А песня насамрэч пазітыўная. Было б цудоўна, калі б нашыя міліцыянты на самой справе маглі скінуць сваю вопратку і пайсці калі не за сонцам, то хоць не супраць свайго народа.
такие субъективные коментарии. Нравиться или не нравиться- дело индивидуальное. А говорить группа умерла и т.п.- всего лишь доказывает ваше привязанность/симпатии к Вольскому, а не к NRM
Цудоўна!
ОтветитьДа... N.R.M. уже не тот... не тот... (
ОтветитьДа согласен(
ОтветитьТак, без Лявона НРМ не той.. Aле з дугога боку - Лявон гэта не ўвесь НРМ, што з рэштай гурта? Хлопцы маюць жаданне рабіць музыку, працягваць сваю справу, маюць амбіцыі і талент. Няма а ніякага сэнсу параўноваць вакал ці гучанне НРМ з Лявонам і без.. Галоўнае - што гурт не загінуў а працягвае крочыць на перад!!
ОтветитьЯ веру(а прынаймней спадзяюся) што НРМ яшчэ будзе граць квартэтам...
Да..... Питу Павлову лучше не петь. Голос - трескучий до ужаса. Группа умерла после ухода Вольского.
Ответитьэто уже не НРМ. Ерунда какая-то.
ОтветитьФигня еще та... ! Кто им посоветовал эти фанарики на голову.....помню Солодуха уже снимался с фонариком........Не впечатлило совсем....
ОтветитьА мне спадабалася, такая пазітыўная песня. Жыве NRM!
ОтветитьНе правда что без Лявона хуже! Не преувеличивайте его значимость.
ОтветитьОтличное песня и видео!
Згодна з Інай. Ня трэба параўноўваць былы NRM і цяперашні. Вольскі пакінў гурт, дык што астатнім зашыць рот ніткамі. Канешне, Паўлаў не Вольскі, ну ў кожнага свая манера. А песня насамрэч пазітыўная. Было б цудоўна, калі б нашыя міліцыянты на самой справе маглі скінуць сваю вопратку і пайсці калі не за сонцам, то хоць не супраць свайго народа.
Ответитьнармальна .)
ОтветитьПесня павінна быць экспрэссіўнай. А гэтай экспрэссіі амаль няма. Адчуваецца нейкая абыякавасць Піта да таго, што ён пяе.
Ответитьчто-то не похоже что потратили 10 тыс
Ответитьтакие субъективные коментарии. Нравиться или не нравиться- дело индивидуальное. А говорить группа умерла и т.п.- всего лишь доказывает ваше привязанность/симпатии к Вольскому, а не к NRM
ОтветитьДзякуй!! Песня клас!
Ответитьпо-моему музыкантов развели на бабки... 10000 евро для такого клипа - многовато
Ответитьхарошая песня и клип тоже.
Ответитьмне спадабалася. ёсць сэнс i гэта цудоуна!!
Ответитьа мне спадабалася кампазiцыя!...са смыслам!!! дзякуй вам парни за тое, што не маучыце!!!
Ответитькрутяк))
Ответитьзолотая молодежь в прямом смысле слова
ОтветитьА почему Вольский ушел?
ОтветитьНа 3:32-3:34 там Санников??? (в плане под его сделали) если так, то со смыслом
ОтветитьНармалевая песня !
Ответитьэто не n.r.m. потеряли мы выдающуюся группу. после клипа так и хочется выдать что-то вроде "няшки, ми-ми-ми"...
ОтветитьЦудоўная песьня!
ОтветитьДзякуй! Так трымаць!
Узровень гурта АКУТ неболей.Безiдэйна так зiграе кожны.А Вольскi без nrm зусiм нецiкава ,нават звычайная папса.Музыкант старых традыцый зышоу,нажаль.
Ответитьдааааа! качество клипа оставляет желать лучшего( Только не понятно куда потрачено 10000 евро???
ОтветитьДа что вы все наехали то? Отличная песня и голос у Пита классный! И клип мне тоже очень понравился!
Ответить