30 апреля 2024, вторник, 18:13
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 18
+120 +
толик, 15:40, 5.06

ай да молодцы люди !!

Ответить
+45 +
Мнение, 16:19, 5.06

молодцы спору нет, но лучше пускай открывают, быстрее закроются.
ничего хорошего в этом кабаке не произойдет.....
это как жилой дом на кладбище стоить, даже хуже.

Ответить
+41 +
lдля, 20:07, 5.06

Сильные,красивые,неравнодушные люди.

Ответить
+110 +
fw, 15:53, 5.06

а какого прикорытника это заведение?

Ответить
+84 +
Lida, 15:58, 5.06

На этом скорбном месте должен быть один большой крест. Для всех, кто там. Они ведь непокоянные. Это надо и им, и нам. Нам - важнее, потому что мы живем.

Ответить
+82 +
петр, 16:28, 5.06

Это все зелёные человечки как в Украине начинают оккупировать Беларусь
Все без формы военнослужащие армии России

Ответить
+47 +
кащей бессмертный, 16:31, 5.06

Завтра россияне на открытие приедут на танке вот увидите

Ответить
+21 +
ничего не вижу, 19:38, 5.06

Сейчас русские натравят на защитников казаков с нагайками
А белоруская милиция вовремя не сумеет приехать и ничего не увидит

Ответить
+95 +
Макс, 16:39, 5.06

Название "На костях" больше подходит.

Ответить
+48 +
jy, 17:24, 5.06

малайцы

Ответить
+50 +
Юзя, 17:29, 5.06

Раша памірае як імперыя, але імкнецца гадзіць і таптаць нашу памяць
Не затопча, як бы кабак на касцях забітых ні называўся
Беларусь/Вялікая Літва абуджаецца
А гэты кабак - гняздо глуму над намі, жывымі беларусамі
Вось пабачыце, нешта нядобрае адбудзецца з гэтай сталоўкай, бо Бог бачыць усё, і прыйдзе нам на дапамогу, і забудуць зацейнікі пра сваю людаедскую пацеху
(Самыя жывыя з Беларусаў/Літвінаў - хто абараняе Курапаты, выходзіць на Плошчу і не дае знішчыць гонар народу)

Ответить
+37 +
БНР , 19:32, 5.06

Лука! Что вы творите.... Ой аукнется...

Ответить
+27 +
Нежданчик , 20:05, 5.06

А где голос наших правозащитников? Где Белорусский документационный центр? Почему он молчит?

Ответить
+22 +
скрай!.., 20:18, 5.06

Наконт тога - колькі ў гэтй найвялізарнейшай магіле ляжыць забітага народу "несколько десятков...", як выдае тое "гэбня" - пераемнікі "НКВД" альбо 250 тысяч?!..
Нязьлічоную лічьу забітых, выдае сам лес, як па-гушчару ды па-моцы дрэваў, так і па колеру -
такіе дрэвы (цэлы лес!..) бываюць толькі на могілках!
Забор "ресторана - Поедем - Поедим", па-стылю й колеру вытрыманы ў лепшых традыцыях Некропаля! Сам-жа Комплекс" адзін-у-адзін падобны на шэрыя баракі Асьвенцыма!..
Задужа ж амаральныя паводзіны дыктатара "лукошенко" Перайшлі Ўсе Мысьлімыя й Немысьлімыя Межы!..
Рэстаран "Могілкі-1" ў Курапатаў!
Засталося адкрыць рэстараны "Могілкі-2" ў Трасьцянцы
"Могілкі-3" у Мачулішчах
і так - па-ўсей Краіне "Беларусь"!..

Ответить
+19 +
Базыль з Вызны, 20:53, 5.06

Прапаную актыуныm абаронцаm Курапацкага Mеmарыялу называць гэтую незаконную будынiну --карчmой на крывi. Гэта будзе i больш дакладна, i па сапрауднаmу па-беларуску.

Ответить
+12 +
Мария, 22:25, 5.06

Ляксандр Рыгоравич, няужо вы ня ведаете, што люди вас праклинаюць, што як цяжка цяпер жыть простым людям! Што у 90% глядачоу беларускага телебачанння плюють у телявизар бачачы вас и пагагашають жаданне запустить пультам тольки таму, што няма грошай купить други телявизар.

Ответить
+6 +
Беларус, 23:07, 5.06

Ну и название же соответствующие выдумали ресторану :все про еду, все за еду! Прямо-таки в стиле рабско-крепостного режима!

Ответить
+13 +
Жанна , 0:02, 6.06

Давайте уже и в Хатыни кабаки и ночные клубы открывайте, мрази.

Ответить