2 мая 2024, четверг, 7:53
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
+31 +
ZB-BY-BULBASH-BREST, 20:10, 13.03

Походу Хартия единственный беларуский сайт куда ещё не просочились эти поварята-шестерки путинских чекистов....

Ответить
+11 +
сваяк, 21:27, 13.03

Поўна іх і тут.
Яны заўсёды зграей нападаюць, усім сваім ботскім калектывам.

Ответить
+13 +
ед, 21:32, 13.03

Тут их быстро вычислят и на отправят.

Ответить
+6 +
сваяк, 21:48, 13.03

Не заўсёды так. Яны хітра фарбуюцца пад розных асоб і замаскіравана гнуць сваю лінію.
Але ж многа яны і хлусяць, што іх і выкрывае.

Ответить
+28 +
молодцы, Хартийцы, 22:01, 13.03

Да. Я заметил вычисляют их очень быстро. Никого не минусуют, даже самые противоречивые комментарии, а ботам аж под сотни минусов ставят. Молодцы Хартийцы. Держите ухо востро.

Ответить
+1 +
сваяк, 23:11, 13.03

То могуць быць і боты. Іх лёгка вычысліць.
Калі непрыемны крамлёўцам пост раптам атрымлівае шмат мінусаў за кароткі час, а на іншых артыкулах такога не адбываецца, то 100% гэта ботская праца.
Яны дурныя, і радуюцца як дзеці, калі правільны пост замінусуюць . Асабліва смешна выглядае іх накіроўванне на увагу да гэтага.
Яны думаюць, што ўсе наведывальнікі сайта дурні, і глядзяць на мінусаванне, а не на сэнс паста.
Людзі бачаць праўду і таксама смяюцца з ботаў. Таму і праца іх стае дарэмнай.
А іншага і не можа быць, бо іх гаспадар Пуцін - дурны стары пень.

Ответить
+5 +
сваякУ, 23:56, 13.03

Не встречал, чтобы хороший умный пост круто минусанули. Пустые, да.,
Но не видел, чтобы
ZB-BY-BULBASH-BREST
sabre, Вася, злы віцяблянін, Barista, и многим другим никогда нещадно не минусят, даже Биатлету.
Есть чуйка у народа на лажу. Все заслуженно.

Ответить
+14 +
тетя Соня, 22:17, 13.03

Да, у нас их единицы и их быстро вычисляют. Путем голосования сразу видно, что из двухсот комментариев минусят только одного-двух. Народ не проведешь. У нас уже нюх на ольгинских.

Ответить
0 +
АбВгЖзИкЛмНоПрСт, 0:17, 14.03

Тролли стараются выделиться необычной манерой написания, то буками большими, то речевками и лозунгами и ничего содержательного и умного, короче стараются оттянуть внимание на себя, любимых..а еще пишут такие комментарии которые предполагают два ответа противоположные по смыслу. Таких сразу в бан. Жалко только время тратить на чтение.

Ответить
+30 +
sabre, 20:29, 13.03

Фабрика брехунов.
Что ещё может производить Россия, кроме брехунов?

Ответить
-7 +
сваяк, 21:31, 13.03

Крамлёўская траляціна мае шырокіае поле дзейнасці і працуе, каб нанесці шкоду цывілізацыйным краінам.
Ва Ўкраіне, напрыклад, яны зрасліся з ботскімі канторамі мясцовых алігархаў, якія прагнуць вяртання былых часоў раскрадання дзяржавы.

Ответить
+11 +
алё, гараж?, 22:07, 13.03

Сваяк, вы тут, как тут. Почему присвоили ник уважаемого человека? Не? Плохая маскировка за красивыми словами. Мы внимательно следим и видим ваши проколы.
В какой момент куратор даст фас не пропустим.

Ответить
-2 +
сваяк, 23:34, 13.03

Я заўсёды адказываю на зварот, але ж гаспадароў не заўсёды задавальняе праўда, якую я пішу.
Праўда яна адна, і бывае вельмі непрыемнай, а гэта тут многіх незадавальняе.

Ответить
0 +
Тетя Соня, 0:19, 14.03

Вы у верены, что это правда? Может она только ваша?

Ответить