29 декабря 2025, понедельник, 12:45
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
-45 +
зе+, 15:20, 7.03

Будаваць новую краіну значна цяжэй, чым раскрадаць.
Супраць Зяленскага не толькі крамлёўцы і іх агенты, але і ўласныя алігархі, якім перакрылі крыніцы карупцыйнага ўзбагачэння.
Уся гэта зграя мае вялікі патэнцыал. Грошы і структуры прапаганды шточас ліюць бруд на новую ўладу.
Зяленскаму цяжка, хоць ён і мае народную падтрымку.
А хто, калі не ён зрыне былую карупцыйную сістэму ?
Трымайся, Валодзя !

Ответить
+36 +
уже видим, 15:33, 7.03

Видим, что ваш Зе не только не строит и не борется ни с чем, а просто дарит Украину врагу-оккупанту.

Ответить
-21 +
зе+, 15:49, 7.03

У вас у Мацкве бачаць ад Зяленскага толькі кукіш, а не Ўкраіну.
Унутраны сабатаж агентаў Пуціна і падкупленага алігархамі чынавенства нясе краіне шмат страт.
На барацьбу з гэтым Зяленскі страчывае шмат часу і сродкаў.
Калі выстаіць Зяленскі ў гэтай барацьбе, то выстаіць і краіна, і стане значна лепшай.

Ответить
+11 +
Радыё Амана, 19:27, 7.03

Ў Маскве бачаць:

= $ 19 мільярдаў трампаў за газ, якія зеленскі падараваў Кремлю

= поўны кантроль "ОБСЕ" - чытай расейскіх агентаў і выведкі

= здачу Залатога

= "Ўкраіна - нямецкая порна-акцёрка"

= сумеснае братэрства з расейскай бандай на ўсходзе

= і ўсё астатняе, аб чым зеленскі дамовіўся з Патрушевым і Медведчуком ў Амане
і г.д. і г.д.

Ответить
+26 +
похожее и разное, 15:37, 7.03

А у президента зе очень много схожего с клоуном, но у клоуна было смешнее, а сейчас что-то нелепое и за это нелепое, тем кто его выбрал, все более и более неловко.

Ответить
+14 +
Мишико, 16:16, 7.03

Прокладка он московская, а не президент.

Ответить
+12 +
Это Очевидно, 17:16, 7.03

Согласен на 100%.

Ответить
+12 +
777, 19:28, 7.03

Згодны на 200%

Ответить
+13 +
Куда вектор ?, 17:25, 7.03

Зеленский всё больше становится похож на Лукашенка, так недалеко и до интеграции с Кремлём, о чём уже поговаривают в Украине "очень новые лица".

Ответить
+12 +
Радыё Аман, 19:33, 7.03

Інтеграцыя з Кремлём ідзе з самага першага дня, калі Вы не заўважылі.

З апошняга:

"Слуга Кремлевского народа" стварыў кааліцыю з партыяй Медведчука каб зьменьшыць колькасць дэпутатаў Рады да 300!

Каб стварыць поўную расейскую юрыдычную дыктатуру ўжо ў Радзе!

А камюніке ў Парыжы Вы чыталі?

паглядзіце, калі ласка:

- інтэрвью Андрэя Ілларыёнава - "Андрей Илларионов- На Нормандской встрече Украина проиграла России со счетом 26-0"

- "Это не «Слуга народа», это «Вечерний квартал»"
Интервью Укрлайф 17 декабря 2019 г.

- "Нормандский счет – 0:26" - аб выніках сустрэчы Макрона, Зеленскага, Меркель і Пуціна (0:26 - на карысьць масковіі)

І апошняе - Пуцін абвесціў сваёй мэтай аб'яднанне з ўсёй Ўкраінай. "Аб'ядненне" зразумела адзначае поўную капітуляцыю і дэ-факта маскоўскую акупацыю.

Ответить
+13 +
PITBULL, 18:37, 7.03

Лучше всего ЗеВове ответил Леша Гончаренко из ЕС! Смотрим на YT: Зеленский в ярости. Выступление Гончаренко взбесило Слуг. «Выключите ему микрофон!»

Ответить
-10 +
ммм, 19:55, 7.03

советую смотреть как простые люди простыми вопросами доводили до бешенства порошенку что тот шапки срывал......

( видно у януковича научился когда при нем сидел у кресла
Председатель Наблюдательного совета Национального банка Украины Флаг
22 февраля 2007 — 26 апреля 2012

Ответить
-1 +
Ха-ха-ха, 19:46, 7.03

Комменты на посты про Зеленского сильно смахивают на отзыве на сайтах где надо "скачать через SMS":

"Ой, я уже скачала, это так замечательно!..."
"А SMS нужно для защиты от роботов...."

А также сайты где всякие таблетки от давления и чудо мази от грибка.

Бу-го-га! Неужели кто-то верит? Хотя, эти мази у них же кто-то покупает.

Ответить