31 июля 2024, среда, 15:27
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 13
+29 +
YES YES BIDEN !!!, 10:08, 2.01

Всё объяснимо....

МЫ - ВЕЛИКОЛИТВИНЫ!!!! МЫ - ЕВРОПЕЙЦЫ!!!!

ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ !!! ЖЫВЕ ВЕЧНА !!!

Ответить
+13 +
Однако, 10:33, 2.01

Беларусы - свободный народ , а расияни - рабы.

Ответить
+20 +
Адам, 10:35, 2.01

Мы - РОЗНЫЯ. Ліцвіны-беларусы - еўрапейская нацыя, і маскоўскае ярмо за 200 гадоў не змагло выбіць з нас гэтае адчуванне. Расіянцы ж за 7 стагоддзяў ператварыліся (за малым выняткам) у рабоў (халопаў), якім такі стан вельмі даспадобы. Вось таму яны люта ненавідзяць украінцаў за іхняе свабодалюбства, і да нас у іх стаўленне не нашмат лепшае

Ответить
+15 +
Унит, 10:41, 2.01

Последствие крепостного права ,по сути рабовладения с 1497 года по 1861 год .-365 лет. Реально отменено на бумаге .В Беларуси рабовладение введено москалями с 1795 по 1861 год .Да ещё Иосиф уничтожил почти все остатки разумных и трудолюбивых в количестве более чем Фюрер.

Ответить
+2 +
EU, 14:10, 2.01

И у нас были свои тёмные пятна истории. Помещичество....
В общем, что было то прошло. Нужно сейчас доказать всем народным Байкотом(спойлер - настоящим), чтобы окончательно добить систему финансов хитрозачёсанного!

Ответить
0 +
ZZ, 21:12, 2.01

Нашы цёмныя плямы ў параўнанні з іх, гэта кропля ў мора.Ну не гвалтавалі ў нас дзевак і не прадавалі па асобнасці жонку і мужа...І да лапцей не дадумаліся.

Ответить
+13 +
Лесной, 13:02, 2.01

Идиолухи лукашизма используют пугалку - "ЦВЕТНАЯ революция". По их замыслу это должно оттолкнуть общество от желания изменений существующей модели построения государства, ведущую Беларусь в плен стогнации, экономической отсталости, деградации
производственного комплекса. Косность, малограмотность, наглый авантюризм коррумпированной верхушки руководства страной, вызвали справедливое возмущение народа и нарастание революционный активности масс.
Началась настоящая цветная революция, но цвета у неё народные - бел-чырвона-белые! Их гордо несёт Погоня по просторам страны. Марионетки и их зарубежные кукловоды придумывают всё новые ходы, чтобы замазать цвета нашей Надежды привычной им красно-коричневые грязью, но это лишь приближает их неизбежный конец и справедливый, новый Нюрнберг!
Жыве Беларусь!

Ответить
+11 +
ЯГОР, 13:15, 2.01

Дарэчы ніхто не мог паверыць у беларусаў, што яны здольныя на рэвалюцыю! Бо народ вельмі спакойны, нават флегматычны. У 90-е назваў нас С.Шушкевіч- памяркоўнымі ! Нават трапна падыходзіла нам рыфма беларус-трус!
І вось наступіў рэвалюцыйны момант, калі ад хлусні, ад нахабных падманаў і фальсіфікацый цярпенне беларусаў лопнула! І яны пайшлі ў не роўную бітву з самадзяржаўцам!
Рускія іншыя людзі па свайму менталітэту! А рэвалюцыйных момантаў у іх было ўжо шмат! Гэта і "абнуленне"! Гэта і "Хабараўск! Гэта і чарговы фінт ад улады з законам аб недатыкальнасці і ахове былых прэзідэнтаў Расеі! Якімі б злачынцамі, карупцыянерамі, альбо свалачамі, яны не былі! Колькі можна цярпець іхнюю кішэнную Думу? Чаму не працуе шматпартыйнасць? Колькі можна цярпець нікудышную знешнюю палітыку, якая і з'яўляецца тормазам прагрэса! Колькі можна цярпець шавіністычную прапаганду на ТВ каналах! Бо гэты шавінізм даўно пара выціскаць з кожнага рускага! Тады паменяюцца адносіны з суседзямі, ды і з усім светам!

Ответить
0 +
EU, 14:07, 2.01

Не факт! Если, когда(когда-нибудь) Россияне всё-таки перестанут терпеть, то сметут свою власть точно и не будут цветочки своему ОМОНу дарить да в цепочки становиться))

Ответить
-1 +
ZZ, 21:24, 2.01

Калі...некалі яны гэта зробяць, раісія перастане існаваць.І ўвесь гонар за вялічіе знікне, разам з чарговым парадам суверэнітэтаў.І не забывайце, што іх АМАП, гэта таксама ру

Ответить
+13 +
Бефар., 14:42, 2.01

В первую очередь и самое главное : Украинцы и Беларусы - Люди с большой буквы !!! , тем более кровные братья.

Ответить
+5 +
22, 15:58, 2.01

Ну, так то про всех не надо. Помнится когда-то один хорошо всем известный тип уже присваивал "знак качэства".

Ответить