19 мая 2024, воскресенье, 23:35
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 12
+181 +
YES YES BIDEN !!!, 19:58, 6.03

За эти два дня украинские герои нехило рууских орков спустили с небес и зарыли в украинскую землю!!! Работайте наши украинские братья!

Слава Украине! Героям слава!

Ответить
+114 +
Лимон, 20:03, 6.03

Надали б НАТО ЗСУ навіть самі старі ПВО та ПРО жертв серед мирного населення було би в рази менше...

Ответить
+64 +
Эх, 20:28, 6.03

На совести натовских трусов.

Ответить
+46 +
Іван, 20:28, 6.03

А вони й надали. Німці ось. 2700 ракет Стріла. Старих таких. Віком по 35 років. Сотні з них уже й не придатні, але й на тому спасибі.
Американці обіцяли Петріоти, але поки що далі слів діло не пішло.

Ответить
+53 +
Слава, 20:57, 6.03

ПЗРК Стріла це звичайно фейл. Німеччина у ці дні зникла з радарів взагалі. Ангела Меркель ти існуєш??? Чи пенсія дозволяє нереагувати на світові війни? Ніби немає такої країни. Десь під кущами тільки чиясь срака виглядає. Там же й Франція. Допускаю, що ці сраки розраховували, що Україна впаде за 2-3 дні, а вони висловлять глибоке занепокоєння й все, продовжать фінансувати рашизм. Але щось пішло не так. Мерзотники сидять, чекають. США звичайно нададуть і літаки, і петріоти, але вони теж були не впевнені, що Україна проіснує більше 2-3 днів, тому не спішать. Російська бравада і пускання пилу в очі дали свої результати - чомусь всі думали, що це якась афігенно непереможна, сучасна і неп'юща армія 21 століття. Не знаю, чи встоїть Україна, але якщо встоїть, то НАТО нам вже не треба, вони й самі себе захистити не зможуть. Потрібна модель самодостатнього згуртованого Ізраїля, але ще кращого.

Ответить
+54 +
Бефар., 20:27, 6.03

Добрая навіна - ЗША далі «зялёнае сьвятло» краінам NATO на пастаўкі самалётаў-зьнішчальнікаў ва Ўкраіну.

Ответить
+15 +
Володимир Костюков, 21:18, 6.03

Вже є інформація, що Блінкена "не так зрозуміли" ((

Ответить
+57 +
Беларус, 20:46, 6.03

Какое приятное зрелище,как падает рашистский самолет. Надеюсь пилот фюрера отправился вслед за самолетом. А что думают по этому поводу пилоты шкловского фюрера?

Ответить
+39 +
Xenos WIGHT, 21:18, 6.03

Настолько дорогой фейерверк не каждый день увидишь :)

Ответить
+74 +
Shum , 20:51, 6.03

За погибшего в Мариуполе 18 месячного малыша! Получите, мрази!

Ответить
+41 +
лора брест, 22:26, 6.03

Боже! Путин, Лавров, россияне, во что вы вляпались! Нельзя брать чужое! Нельзя к соседям с войной идти. Своей земли у России немерено, проблем повседневных решай - не решишь, полезных ископаемых - таблица Менделеева. Могли нормально жить! Но в силу генетических особенностей, имперской дури оказались по уши в ... Слава Украине!

Ответить
-1 +
13), 0:01, 7.03

Смотрел бы и смотрел. Был бы Стингер или Стрела в руках - е.ашил бы и е.ашил)

Ответить