Хороший городок Коломыя (Ивано-Франковская обл.)
Служил там в СА 2 роки в 70 годах. К белорусам относились хорошо. Много друзей было. Приезжал несколько раз после армии.
Память о погибшем белорусе сохранится
Але ж знайшлiся ва Украiне такiя як Гражына цi Муждабаеу, цi Янiна Сакалова ,якiя зневажаюць беларусау i не бачаць што беларусы аддаюць за ix краiну сваё жыццё....
Айдэр и Янина чётко разделяют белорусов, Воинов ЗСУ, с оружием в руках... и тех кто с шариками... как говорят в Одессе - "это две большие разницы", они и рядом не лежали.
Тыя, што былі з шырыкамі ў руках, цяпер яны са зброяй ва Ўкраіне. Тыя самыя людзі.
Гэта вобразна. А калі дакладна, то з шарыкамі выходзілі дзяўчыны, жанчыны, бабулі. Давайце, папракайце іх.
А вось думаю, а ці б вы, мужчына, выйшаў бы з шарыкамі перад шэрагам узброеных азвярэлых ваўчараў?
Хороший городок Коломыя (Ивано-Франковская обл.)
ОтветитьСлужил там в СА 2 роки в 70 годах. К белорусам относились хорошо. Много друзей было. Приезжал несколько раз после армии.
Память о погибшем белорусе сохранится
Честь і Слава Герою
ОтветитьГероі не паміраюць
ОтветитьАле ж знайшлiся ва Украiне такiя як Гражына цi Муждабаеу, цi Янiна Сакалова ,якiя зневажаюць беларусау i не бачаць што беларусы аддаюць за ix краiну сваё жыццё....
ОтветитьУладарства Нябёснага загiнуушаму ваяру Беларусу 🙏🙏🙏🕯
Айдэр и Янина чётко разделяют белорусов, Воинов ЗСУ, с оружием в руках... и тех кто с шариками... как говорят в Одессе - "это две большие разницы", они и рядом не лежали.
ОтветитьТыя, што былі з шырыкамі ў руках, цяпер яны са зброяй ва Ўкраіне. Тыя самыя людзі.
ОтветитьГэта вобразна. А калі дакладна, то з шарыкамі выходзілі дзяўчыны, жанчыны, бабулі. Давайце, папракайце іх.
А вось думаю, а ці б вы, мужчына, выйшаў бы з шарыкамі перад шэрагам узброеных азвярэлых ваўчараў?