Роман Свитан: Оказался бы рядом с Лукашенко — рука бы не дрогнула
47- 1.11.2023, 16:47
- 48,918
Полковник ВСУ рассказал о белорусских корнях, плену в «ДНР» и будущем белорусов и украинцев.
Полковник ВСУ рассказал о белорусских корнях, плену в «ДНР» и будущем белорусов и украинцев.
Рука не дрогнула бы у каждого настоящего беларуса. Причём не только не дрогнула бы, а всё что надо сделала бы с поразительной точностью и скоростью. Никого так сильно ненавидят беларусы как эту падаль и его поганый выводок.
ОтветитьПусть лукпшенко умирает но также как Свитан. Медленно, с болью, по частям.затем собирать эти части вместе и опять умертвлять его по частям. Затем прилюдно повесить!
ОтветитьДед, после "испытаний" эту гниду в кандалах и наруч-
Ответитьниках надо в клетке, повозить по Беларуси, вместе с прихлебателями в упряжке .
Ну дык отжалейте одну американскую ракету!
ОтветитьДумаю, што не так. Трэба паставіць драўляную прыбіральню тыпу "сарцір". Пасьля павесіць луку і пасьля таго, як ён сканае укінуць яго ў дзірку ў той прыбіральні, каб народ хадзіў туды адмыслова спраўляць свае патрэбы. Потым наўпрост утапіць яго недзе ў балоце. Хай яго балотная гніль зжарэ.
ОтветитьСлишком гуманно для этой мрази, порождающей террор. Только на кол! Его и родню, участвовавшей. Хватит жевать сопли, лживая тварь должна сдохнуть.
ОтветитьПожизненный срок. Никакой мгновенной смерти. Телевизор в камеру.
ОтветитьТо, что Лука оставил в РБ смертную казнь, говорит о том, что сам бы выбрал жизнь в условиях пожизненного заключения, а не смерть. Так что однозначно смерть, но не расстрел, а забить дубинками такими же , как применялись в Окрестино.
ОтветитьДЕД, 11:23, 1.11
ОтветитьРука не дрогнула бы у каждого настоящего беларуса. Причём не только не дрогнула бы, а всё что надо сделала бы с поразительной точностью и скоростью.
==
А я б помучил его, прежде, чем.......
Проклятой семейки лукашенок поZop на десятилетия...и коленьке, и борову нарику димке, и дурику усатому витьке
ОтветитьСлова мамки моей подруги: "Помолимся за психическое здоровье Лукашенко!" А может уже и поздно это делать?!
ОтветитьШос .....
ОтветитьВсе правильно: 2 -в колени, остальное - в живот.
ОтветитьЧеловечище!
ОтветитьНаш человек ! НАСТОЯЩИЙ ПОЛКОВНИК ! Спасибо Вам Роман за то, что выжили в плену! Спасибо за правду которую Вы рассказываете! СЛАВА УКРАИНЕ ! 🇺🇦✌️. ЖИВЕ БЕЛАРУСЬ ! ✌️🤍❤️🤍
ОтветитьЧто-то в 20м не сильно украинцы беларусам поддержку оказывали... Плешивым чортом восхищались и торговлю мутили... Домутились...
ОтветитьКак раз на Черниговщину и ездили караваны с битумом с 20 года. Правда глаза колет
ОтветитьНе путайте Лукашенко с беларусами и точно также не отождествляйте украинцев с их властьимущими.
ОтветитьКак в РБ, так и в Украине есть вата и не мажьте агулам этой ватой народы.
Подавляющее большинство украинцев поддержало беларусов в 20-м и многие готовы были участвовать вместе именно в силовом сценарии, но .. лидеры протестов выбрали "мирность" Макса Каца.
Мозыр вообще особый город, как в 2020, так и в 2022-м работал на Лукавого и Путлера.
Что касается мозырского битума, то распилом денег "большого строительства" с фирмами Коломойского занимался министр инфраструктуры беларус Саша Кубраков родной племянник министра МВД РБ Вани Кубракова. Так что в битуме замазаны не только украинские олигархи и ОПа Зе, но и беларуские ...
Ещё раз - не путайте власти с народами.
И путлер был человеком года для Запада, теперь там все рады что он сдох.
ОтветитьКолькі ўжо можна мусоліць? Украінцы заплацілі жахлівую цэну за свае памылкі.
ОтветитьВарта пра будучыню думаць!
лукашенко стоит выйти РЕАЛЬНО в народ...и от его тела ничего не останется...а остатки душонки черти доварят в котле....сколько эта падаль пьет крови БЕЛАРУСАМ(((( одна надежда-не долго осталось ему
ОтветитьТак был же шанс, когда он в 2020 на какой то завод пришел. Был же шанс.
ОтветитьНе... остануться куски от лукашенко... кто-то возьмётся за руку, кто-то за ногу, а кто-то за кое-что по меньше размером... и порвут, как тузик грелку... где-то так.
ОтветитьРоман Свитан вы лучше украинцам расскажите какая ненависть у белорусов к Лукадрыщу.
ОтветитьЕщё какая!Каждый готов эту падаль разодрать голыми руками.
ОтветитьВ аду 👹🔥 черти маньяка лукашенко Zaждалися тоже, вместе с маньяком шеломовым ака путин
ОтветитьПане Раман - Вы нават не ўяўляеце колькі сотняў тысяч сапраўдных беларусаў з задавальненнем і гонарам шлепгулі гя толькі сіпатага фашыста фенцыка, але і ягонае брыдкае атродзе і ягоных спадручнікаў у злачынствах супраць беларусаў!
ОтветитьСлава Украіне!!
Слава Каліноўцам!!
Адзінае правільнае рэшанне - прыбіць лукавага як шалёнага сабаку.
ОтветитьДзякуй за інтэрвью. Дзякуй пане Свіиан.
ОтветитьВы адзін з маіх найлепшых экспертаў на ўкраінскіх ютуб каналах якіх заўжды слухаю.
Вы падкрэсліваецце позніцу між Лукавым вар'ятам і беларусамі.
Шчыры дзякуй Вам.
Перамогі Украіне.
Беларусь будзе вольнай.
У мяне рука не дрогнула прыстрэліць ня толькі лукавага, але і Вольфавіча (так званага "патрыёта" і сябра Сахашчыка), яго першага зама Муравейка, Хрэніна, Моластава, главу карнікаў МУС Кубракова і зама Карпянкова, пракурора Шведа, мярзоту Качанаву, ўсіх губазікаўцаў, КДБ, а так сама пракурораў, следчых і суддзяў ды працоўнікаў калёній і турам якія датычны да рэпрэсій.
ОтветитьБольш таго лічу неабходным што для свабоды краіны ўсё першыя карнікі павінны і здохнуць на хуткім трыбуналу і без усякіх перамоў.
Здпраўляцца за краты за іх злачынства, і за русіфікацыю павінны ўсё карнікі другога і ніжэйшага звяна, разам з міністрамі адукацыі і культуры, іншымі лукашэнаўскімі чыноўнікамі - злачынцамі, прапагандыстамі, дэпутатамі, судзямі, пракурорамі, ўсякімі бондаравымі і іншым сметнікам, ды папамі - шавяністамі. Прытым нягледзячы на ўзрост, стан і даўніну злачынства. Бо злачынства іх, як злачынства супраць чалавечнасці, не маюць тэрміну даўніны.
Костевич со Щеткиной оставь мне.
ОтветитьНикто! Слышите? Никто не положит на ковер перед вами эти личности и не протянет ТТ с полной обоймой! А вот забарикадированных их прдется долго искать и выкуривать. И это далеко не "Джин! Перенеси этих * вот сюда, к ногам мне!"
ОтветитьТак что повезет, если хоть одного из вашего списка сможете в прицел даже мельком увидеть.
Добрае рэшанне. Належыць падрыхтаваць групу (а лепш некалькі груп) з беларусаў па навыкам партызанскай барадзьбы і працы з атрутаю, выбуховымі рэчамі ды дронамі, закінуць у Беларусь з мэтай знішчэння гаўляйтара і ягонага атачэння. Давесці справу.
ОтветитьБеларускі Массад належыць рабіць зарас. Працы шмат. Магчыма гэта разумеюць адпаведныя спецыялісты СБУ ды ЦРУ. Іншага выйсця акрамя таго каб іздох гаўляйтар і ягоная кодла не бачна і няма.
Гаўляйтар павінен здохнуць. Ягонае атачэнне з карнікаў так сама павінна здохнуць.
Не толькі расстраляць ды судзіць ўсю лукашэнаўскую кодлу за іх злачынства. Але і пазбавіць пенсій, уласнасці, ўсёй маёмасці, ўсіх палацаў. Якія належыць спагнаць за шкоду якія яны нанеслі людзям, ахвярам рэпрэсій.
ОтветитьСпасибо за эту информацию о Свитане. Так вот он, оказывается, кто - Великий Человечище!
ОтветитьДзякуй пане Світан.
ОтветитьЗаўжды Вас гляджу і слухаю на ўкраінскіх ютуб каналах.
Дзякуй Вам.
Украіна пераможа і Беларусь будзе вольнай.
Слава Украіне.
Жыве Беларусь.
Если б у лукавого не было охраны, его бы на шматки порвали сами беларусы. И ближний круг начал бы первым.
ОтветитьДзякуй пане Світан.
ОтветитьДзякуй за інтэрвью.
Каб не дрогнула рука.
ОтветитьСамае найлепшае рэшанне.
Усе стальное, разлічваць што Лукавы зменіцца, то ад лукавага.
Той хто знішчыць лукавага вар'ята назаўжды увайдзе ў гісторыю і стане Нацыянальным героем Беларусі.
ОтветитьДзякуй за інтэрвью.
ОтветитьДзякуй пану Світану.
Заўжды прыемна яго глядзець і слухаць на ўсіх ўкраінскіх ютуб каналах.
Дзякуй.
У зеленского был шанс. Так он с ним обнимашечки устроил.
ОтветитьШто-дзень гляджу падрахунак з фронту Украіны з шаноўным панам Раманам Сьвітаном!
ОтветитьБудзе вызвалена Украіна (Русь гістарычна'я) - будзе вызвалена й "Бела - русь" (Літва гістарычна'я)!
Але планавая падрыхтоўка па-вызваленьні "Беларусі" мусіць пачацца ўжо седня, як тут, у "Беларусі", так і ўва Украіне.
Неяк у далёкім 1991-м годзе надарылася быць у камандзіроўцы ў Шклове. З усіх забаў у вольны ад працы час гэты правінцыйны райцэнтр здолеў прапанаваць сустрэчу "трудзяшхыхся" з дэпатутам (на той час) лукашэнкам у мясцовым клубе. Пад час тае сустрэчы і ўжо пасля неафіцыйна частцы то бок размовы з тымі ж "трудзяшчыміся" на вуліцы я знаходзіўся на адлегласці пары метраў ад пачвары... Усе апошнія 30 гадоў я не магу дараваць сабе, што не ўчапіўся гэтай поскудзі ў глотку і не перагрыз яе. Ніякай жа аховы каля яе не было! Аднак я не мог на той час прадбачыць, што гэты мутант калгасна-саўковага крывазмяшэння выб'ецца ў "прізядзенты" і што ён надалей вытварыць з маёй Беларусі!... Зараз, калі б я здолеў дацягнуцца да гэтае гніды - ні тое што б рука не здрыганулася, ні адна б валасіна на маёй пасівеўшай галаве не зварухнулася бы.
ОтветитьБудзь ты прокляты лукашэнка.
ОтветитьБудзь ты прокляты.
Здохні.
Самозванец враг Белорусского и Украинского Народа, уверен, что нападение на Украину спланировали оба путолукашиста.
Ответить"В 2013-ом году, когда Янукович нехорошо себя повел на Майдане, наша донецкая афганская организация «Никто кроме нас» была в Киеве уже 2 декабря 2013 года."
Ответить***************************
А нам заливали "студенты песни пели, потом пришли ихние отцы и безоружные, неподготовленные победили ОМОН и армию".