На дії, отих онуків хуйвенбінів, треба вчасно реагувати!
Вони ще ті, МЯСНІ, вояки!!
Але, приклад бездіяльності Зеленського та його призначенців, має важкий та кривавий слід!
Асфальтом, убивць не зупиняють!
Слава Україні!
Вполне адекватный ответ на попытки Винни-пуха залезть в чужие ульи. Пельменю тоже будет повод напрячь булки, да и Комсомольску-на-Амуре тоже. Винни-пух уже давно разместил свои ракеты в Маньчжурии. Теперь паритет будет восстановлен.
ЗША ужо паставілі летась такую ж сістэму на дацкім востраве Борнхольм. Там таксама пускавыя ўстаноўкі, якія могуць пуляць ракетамі сярэдняй далекасці Standard SM-6. Гэта здарылася упершыню і адразу пасля таго, як некалькі гадоў таму Расея скасавала Дамову аб ракетах сярэдняй і вялікай дальнасці. Вось і Іскандерам у Калінінградскай вобласці стала цяпер зусім не надта весела.
На дії, отих онуків хуйвенбінів, треба вчасно реагувати!
ОтветитьВони ще ті, МЯСНІ, вояки!!
Але, приклад бездіяльності Зеленського та його призначенців, має важкий та кривавий слід!
Асфальтом, убивць не зупиняють!
Слава Україні!
Вполне адекватный ответ на попытки Винни-пуха залезть в чужие ульи. Пельменю тоже будет повод напрячь булки, да и Комсомольску-на-Амуре тоже. Винни-пух уже давно разместил свои ракеты в Маньчжурии. Теперь паритет будет восстановлен.
ОтветитьА в Харьковском регионе США не хотят "разместить наземные ракеты средней дальности"?
ОтветитьЗША ужо паставілі летась такую ж сістэму на дацкім востраве Борнхольм. Там таксама пускавыя ўстаноўкі, якія могуць пуляць ракетамі сярэдняй далекасці Standard SM-6. Гэта здарылася упершыню і адразу пасля таго, як некалькі гадоў таму Расея скасавала Дамову аб ракетах сярэдняй і вялікай дальнасці. Вось і Іскандерам у Калінінградскай вобласці стала цяпер зусім не надта весела.
Ответить