Почему-то все "оборзеватели" стесняются упоминать, что губернатор Санкт-Ленинграда Александр Беглов давно и успешно создаёт "свою" частную армию и, соответственно, является конкурентом за военное обеспечение всем остальным таким же наполеончикам.
Почитателям рашиста Охлобыстина - большой и горячий.
===
«Гойда» – це приклад чергового «запозичення» росіянами чужого і видаванням за своє власне.
В канонічних російських словниках російської мови Сергія Ожегова і Володимира Даля цього слова-вигуку «гойда» немає.
«Гойда» – вигук, який вживається, як присудок у значенні гойда́ти. Таке значення воно має у словнику української мови в 11 томах/ АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. – К.: Наукова думка, 1970–1980.– Т. 2. –С. 105.
Вигук «гойда» означає спонукання до дії. Щось на зразок англійського «let».
Вигук є дуже древнім, а його етимологія сягає часів Київської Русі, до якої сучасна росія (а колись – окрема держава московія) не має ніякого прямого відношення.
Слово-вигук «гойда» з’явилося в результаті злиття вигуку «Гой!» з підсилюючою частинкою «да» за аналогом «Гей!» і частинкою «же».
Ще «гойда» вживалося і як характеристика худорлявої високої дівчини на Буковині.
Пускай жрут друг друга. Можно даже взасос. Абы остальному шарику кровь портить перестали.
ОтветитьЖыве Беларусь! Слава Украïнi!
Этт всё радует!!! Этт нам на руку!!! Валите орки друг друга!!!
ОтветитьПочему-то все "оборзеватели" стесняются упоминать, что губернатор Санкт-Ленинграда Александр Беглов давно и успешно создаёт "свою" частную армию и, соответственно, является конкурентом за военное обеспечение всем остальным таким же наполеончикам.
Ответитьгойда
Ответитьодобрямс !
ОтветитьПочитателям рашиста Охлобыстина - большой и горячий.
Ответить===
Губернія проти поварів! Типова московія у своїй федерації!!!
Ответить