13 октября 2024, воскресенье, 21:16
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
+4 +
Хтось, 16:54, 13.10

Якщо надійність така важлива для споживача, як вони про це пишуть, то чому п'ять цих моделей не складають хоча б половину планетарного автопарку?

Ответить
0 +
конкуренция, 18:18, 13.10

А какие складывают половину планетарного автопарка?

Ответить
+1 +
Хтось, 19:09, 13.10

Планетарний автопарк Білорусі, наприклад, складається з ламучих 20-річних корит.

Ответить
0 +
ну загнул, 20:18, 13.10

Так Беларусь разрослась до планетарных масштабов?

Ответить
+1 +
Классика , 17:46, 13.10

И всё таки тайота

Ответить
+2 +
S, 18:04, 13.10

Статья ничем, речь о надёжности в первые пять лет эксплуатации или вообще ? Дыры в кузове, у этих моделей, это о прочности или надёжности ? Почему не пишут о реальных машинах, которые ездят в РБ с годом выпуска старше 15 лет ?Считаю нужным написать статью о passat b4 , например, ценник , на который у нас, по известным причинам 4000$

Ответить
+1 +
6, 18:40, 13.10

А вы знаете, что сейчас фольксваген делает машины с гарантией 5 лет, после чего они начинают стремительно сыпаться? Сказки не надо тут рассказывать

Ответить
+4 +
Хтось, 19:17, 13.10

Ну казки лунають з вашого боку. Відповідно до стандартів VW вони розробляють машини на 15 років або 300 тисяч кілометрів експлуатації. Вам приганяють машину "з Німеччини", із показником на спідометрі 50 тис, а насправді там всі 250тис. Ви проїжджаєте ще 50 тисяч, думаючи, що виїздили гарантійні 100тисяч, а насправді ви виїздили повний закладений виробником ресурс. Не дивно, що автомобіль починає сипатись. Спробуйте купити новий автомобіль і відчути різницю.

Ответить
+4 +
кому и кобыла невест, 18:52, 13.10

У нас и жигули доходят до 10000. тыс, старые копейки и тоже считаются хорошими автомобилями..

Ответить
+1 +
Юрий, 18:47, 13.10

Спасибо за информацию.Очень была полезна! А то я тут "Бентли" думал прикупить......

Ответить
-2 +
Хтось, 19:28, 13.10

Зовсім не факт, що Бентлі надійніша. Так само як не факт, що золотий телефон Верту надійніший за китайський Realme 8.

Ответить