16 июня 2024, воскресенье, 9:51
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+31 +
ДРОН-ДОН-ДОН, 12:31, 11.05

Русские свиньи ехали поиграть в гольф на земле Украины, но очень быстро и неожиданно сдохли вместе со своим гольфо-аналоговнетом! )

Ответить
+29 +
mike, 12:35, 11.05

смотрел бы и смотрел

Ответить
+2 +
Ukraine, 12:47, 11.05

Хтось тут писав , що Сирський краще ніж Залужний ?
На мій погляд то була велика помилка "Верховного головного командувача"
Цитата :
«Важка і неприємна ситуація відбулася на південь від Первомайського: як результат втрачені позиції та життя оборонців. Однак стався саме найгірший варіант – ми все-одно втратили дану ділянку, при цьому певна кількість бійців Збройних сил України загинули, а ще частина взяті в полон російськими окупантами.
Нагадуємо, що полон рятує далеко не всіх».
Утримувати «карман» між Первомайським і Невельським, ризикуючи життями наших захисників, не було жодного сенсу. Захоплення цієї території жодним чином не покращило положення ворога. Зрештою, агресор не сильно тут і старався. Але ж ми дочекалися…

Ответить
+4 +
лікс, 13:21, 11.05

Усунення Залужного - не помилка! А цілком усвідомлена дія для послаблення української арміі, в руслі усіх попередніх відведень з наших укріплених позицій у чисте поле, зі скороченням фінансування армії, розформуванням бригад, зривом оборонних замовлень, закриттям ракетних програм, дозволом постачати на рф двигуни бойових вертольотів та корабельні турбіни, банкрутством оборонних підприємств! Це те, що бачать і в Україні і на Заході - цілеспрямовані дії зеленського з його прорашистським оточенням. Спрямовані якщо не на перемогу росії, то хоча б на виведення її з війни з максимальною вигодою для неї. Це те, на що кинуті зараз ресурси усіх рашоботоферм - "не смійте і навіть не думайте міняти Зеленського!!!"

Ответить
+4 +
не только, 13:58, 11.05

Убрали ж не только Залужного, отстранили и изолировали еще 16 генералов. Практически разгром военной верхушки, прямо наподобие разгрома комсостава РККА накануне немецкого вторжения. Да, наталкивает на выводы.

Ответить
+1 +
ываыв, 12:58, 11.05

зомби?

Ответить
+5 +
Бефар., 13:33, 11.05

Шедевр в исполнении украинцев ! Слава ВСУ !

Ответить
+8 +
), 13:46, 11.05

С...ки подохли.

Ответить
-2 +
dvin, 14:06, 11.05

напоминает сцену из фильма Н.И Махно " Руби дрова"

Ответить
+2 +
F, 17:44, 11.05

Ехали придурки сдохнуть за путина.

Ответить