3 июля 2024, среда, 18:34
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 22
+34 +
ФА, 14:15, 9.06

рожденный ползать

Ответить
+28 +
для, 16:15, 9.06

Орлу синички голову отбили...

Ответить
+29 +
Пан Лес, 16:36, 9.06

Украіна- гэта адзіная краіна у́ сьвеце, якая знішчыла сучасны рашистский летак.
Слава Україні 🇺🇦💪

Ответить
+20 +
Николай CDN, 16:48, 9.06

Не в том дело. Лет 5-7 назад этот самолет в России начали выпускать серийно, и к сегоднеяшнему дню выпустили в одном экземпляре.
Его создавали не для того, чтобы создать, а для того, чтобы распиливать деньги на его проектировании.

Ответить
+4 +
Вій, 21:21, 9.06

Тым больш такіх самалётаў у смерхдзяржавы усяго два засталося, а на іх жа такія грошы патрацілі, што можна было бы кожнаму івану, што згніў у чарназёме купіць па г....ладзе))

Ответить
+16 +
Фотограф , 14:34, 9.06

В принципе уже написали, это старые фото. Пораженнный самолёт стоял под сеткой. Уровень и масштаб урона оценить сложно, зависит от характера БЧ дрона. В любом случае не будет летать достаточно долго.

Ответить
+31 +
игорь, 14:56, 9.06

Ничего современного в этом самолёте нет - его даже в серию не смогли запустить за !!!25 лет.

Ответить
+21 +
Николай, 16:36, 9.06

Да, там даже двигатель старый, новый они так и не "смогли", т.е. по сути это просто очень дорогой макет самолета, но вроде летал пару раз, показывал виражи, которые в реальном бое в 21 веке никому не нужны были. Т.е. все это время они строили "аналоговнетный" самолет, который в реальном бою был не лучше остальных. Вот только дороже... Но и это не смогли сделать. Все передовые технологии украденный СССР в США и НАТО во времена холодной войны уже не имеют такую свежесть, что бы их ставить на новое поколение. Да, и если очень хотеть, то нечем - нет таких пр-в уже. Поэтому поставили единственные , которые еще могли производить, но это даже не 4+ поколение.

Ответить
+18 +
Николай CDN, 16:50, 9.06

Посмешу. Его официально запустили в серию. Но серия состяла из одного самолета.

Ответить
+15 +
Поц, 15:03, 9.06

У них ещё один есть

Ответить
+12 +
Пепа, 15:49, 9.06

Но он еще не взлетал.

Ответить
+16 +
Серхио, 16:17, 9.06

" вторая " армия - самолеты 4+ поколения измеряются еденицами - 6-5-4 и.д.

Ответить
+7 +
Микита, 17:06, 9.06

Это не 4+, а 4 поколение

Ответить
+11 +
Поц, 16:53, 9.06

Скоро взлетит. Но есть нюанс.

Ответить
+3 +
Ия Сванидзе, 21:22, 9.06

А сколько всего таких самолетов на сРаисси?

Ответить
+22 +
Пятый блохолёт, 16:47, 9.06

Повредили фашистское корыто и слава богу...

Ответить
+8 +
Додо, 20:51, 9.06

Так трымаць!Слава ЗСУ!

Ответить
+10 +
Tcs, 20:56, 9.06

Су-57 маскавітаў ацэньваецца ў 100 млн долараў — прынамсі па такім кошце ў 2012 годзе яго планавала закупляць Індыя.
Вельмі добра што знішчаны расейскі акупант. Добры удар па нахабнай мордзе агрэсару.
Чым больш тым лепш.

Ответить
+7 +
But, 21:17, 9.06

ГУР: Самалётаў Су-57 магло быць два.
Раніцай 9 чэрвеня стала вядома пра пашкоджанне самалёта Су-57 на аэрадроме ў РФ. Цяпер з'явілася інфармацыя, што пацярпець маглі два самалёты Су-57.

Напад на Украіну
ГУР: Самалётаў Су-57 магло быць два
Замежжа
09.06.2024
НЧ
Раніцай 9 чэрвеня стала вядома пра пашкоджанне самалёта Су-57 на аэрадроме ў РФ. Цяпер з'явілася інфармацыя, што пацярпець маглі два самалёты Су-57.

Прадстаўнік ГУР Андрэй Юсаў. Фота Віталь Насач, РБК-Украіна
Прадстаўнік ГУР Андрэй Юсаў. Фота Віталь Насач, РБК-Украіна

Пра гэта гаворыцца ў заяве прадстаўніка дзяржурада Андрэя Юсава ў эфіры ўсеўкраінскага тэлемарафону, піша РБК-Украіна.
«Ёсць даныя, якія працягваюць удакладняцца. Ёсць папярэднія звесткі, што пацярпець маглі два самалёты Су-57.
Таксама ёсць звесткі аб беззваротных стратах і параненых сярод асабовага складу акупантаў.

Ответить
+4 +
123, 21:23, 9.06

Слава Героям!!!!

Ответить
+8 +
Hug, 21:23, 9.06

Адмірал Баўэр: «Забівай лучніка, а не ганяйся за стрэламі».

Адмірал Роб Баўэр лічыць абсалютна лагічным і законным даць Украіне дазвол на нанясенне ўдараў па ваенных аб'ектах у Расіі.

З вайсковага пункту гледжання лепшае, што можна зрабіць у сувязі з павелічэннем расійскіх нападаў у вайне супраць Украіны, — гэта даць ёй дазвол наносіць удары па цэлях у глыбіні краіны агрэсара без абмежаванняў у далёкасці ўдару. Пра гэта заявіў адмірал ВМС Нідэрландаў Роб Баўэр.

Ответить
+9 +
Tested, 21:35, 9.06

Належыць знішчаць расейскіх акупантаў у іх логаве разам з самалётамі на аэрадромах, ўсю вайсковую матэрыяльна-тэхнічную інфраструктуру якую Масковія выкарыстоўвае у вайне супраць Украіны. Таксама знішчаць нафту і газ, якія дапамагаюць фінансаваць вайну, знішчаць транспарт, зброю вытворчасць і ўсё астатняе, што трэба маскавітам для вайны.

Ответить