26 июля 2024, пятница, 0:19
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 18
+22 +
ильич, 18:03, 25.07

раньше были отцы-командиры
сейчас половина - подонки-командиры

Ответить
+23 +
Странник, 18:17, 25.07

Ну слава богу....

Ответить
+25 +
hey, 18:20, 25.07

Саме ця паскуда та ще й прикрита зверху не давала своєчасно команду на відхід та дотягла до того, що довелося прориватися, ще й з невідомими втратами...

Ответить
+20 +
мы, 18:24, 25.07

там в 31 комбриг ублюдок,приказ на отход не дал.

Ответить
+8 +
Дауж, 18:28, 25.07

Почему войска на фронте не маневрируют?

Ответить
+14 +
444, 18:49, 25.07

Вот она цена, которую приходится платить воинам, когда озабоченный рейтингом президент, панически боящийся конкуренции, заменил ряд комбригов, которых считал близких к Залужному.

Ответить
+11 +
Київ , 19:15, 25.07

Я больше скажу, я полностью уверен, был бы в 2019-2022 году президентом Порошенко, пуйло не отважился бы напасть в 2022 -м на Украину.
Имею множество аргументов.

Ответить
+10 +
Григорій , 19:30, 25.07

Згоден на всі 100. І Маріуполь би не попав в оточення, і ЗАЕС. До того ж вже був майже готовий власний ОТРК. То ж просити дозволу союзників на удари по території мордору не треба було.

Ответить
-5 +
Няаоач, 21:23, 25.07

Он напал в 2014 когда Порошенко был, Крым и Донецк отдал! Минские подписал!!

Ответить
+5 +
Украинка, 21:50, 25.07

Порошенко ще не був президентом,коли захопили Крим.До речі,Порох чи не єдиний з проукраїнських політиків на свій страх і ризик поїхав до Криму,щоб домовитися з сепаратистами,коли ця вся заваруха там тільки починалася.Армія звільнила б Донбас,якби московія не ввела свої регулярні війська Увесь період незалежності армію знищували,Порошенко,єдиний з українських президентів,хто розумів,що поряд з біснуватим сусідом треба мати сильну армію.Якби не Мінські,Україна вже була б окупована.Але"населению"не подобалось"Армія.Мова.Віра",треба було"Зрелищ "

Ответить
+5 +
Ну, 21:25, 25.07

Ты сильно ошибаешься путлер все равно бы напал, он готовился к этому долго, когда ещё при порохе склады украинские рвались с оружием!!!

Ответить
+5 +
Украинка, 21:53, 25.07

Можливо,але ми були б краще підготовлені,наприклад мали б свої ракети,виробництво яких згорнув Зе.А ще не хочете запитати"Хто розмінував Чонгар"?

Ответить
+3 +
Украинка, 22:17, 25.07

Склади рвались?Порох певне сам пішов і їх підірвав.А те,що це диверсія московитів вам у голову не приходить?

Ответить
+3 +
еееееее, 22:46, 25.07

но ермака с татаровым точно бы небыло

Ответить
+2 +
Олександр , 19:47, 25.07

А ви тут підтримували Сирського недавно з його захцянкою всіх із-за кордону загнати в могили.А командири з 31-ї його протеже.

Ответить
+3 +
Украинка, 22:27, 25.07

Ну от тільки цього тут не треба.А коли Залужний був ,чому не повертались?Військо зброю має скласти?Якщо військо складе зброю-ми протягнемо ноги,бо Буча буде по всій Україні.Слава ЗСУ,цвіту нації!

Ответить
+9 +
Українець, 19:58, 25.07

Дякувати Богу. Тримаймося разом!

Ответить
+3 +
Марта, 22:29, 25.07

Всё будет Украина 🇺🇦я верю в это и в наш гордый и смелый народ.

Ответить