17 сентября 2024, вторник, 22:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 7
+1 +
Рабинович, 17:47, 17.09

Мальдивы наше все .!!!!

Ответить
+1 +
1, 20:11, 17.09

Даа, а когда-то сдохший макей-лакей продвигал Восточное партнёрство и визы по 30 баксов, всё коту под хвост благодаря проклятому бесу лукашенко выродку из Могилёвщины

Ответить
+6 +
Мх, 17:53, 17.09

" Но «боты» их хватают как пирожки.". ///// Разабрацца з гэтымі ботамі па сталінску, а таксама з іх гаспадарамі - прыкарытнкамі. Яны ж прагуць вярнуцца ў 1937 год? Дык гэта гульня на два бакі.

Ответить
+6 +
gary, 18:20, 17.09

помню лукомойники-москальня любители "руского мира" в 2014 кричали "зачем этот безвиз, не напряг заплатить 30 еур и получить визу на 1-2 года".
теперь та же самая клоака кричит "мы не хотим вообще ехать в европу"! жаль, что страдают беларусы, которые считают себя европейской семьёй и видят беларусь в европе вместе с другими европейскими народами.

Ответить
-8 +
так, 18:52, 17.09

Мы и так в европе а нравится унижаться за месяц визы -то вперед.в общем кроме виз шантажировать и нечем.

Ответить
-2 +
Махно, 19:24, 17.09

Мне тоже пофиг эти визы. Не смотрю на запад не смотрю на восток. Тутэйшы я.

Ответить
+1 +
Raw, 19:25, 17.09

Сапраўдны кошт віз, паслуг цэнтраў ды самой паездкі так і не назвалі.
А такі кошт не кожны жадаючы можа сабе дазволіць. Прытым што раней мне не так быў цікавы Парыж як Беласток і ягоныя крамы, ды адпачынак на выходныя (а не аднаразовая віза ў нейкі тур).
Улічваючы тэрмін на які даюць гэтыя візы (калі яшчэ і дадуць), чаканні і абмежаванні на мяжы, то куды большае жаданне на гэтыя грошы адпачыць на месцы пры рацэ, возеры ды лесе. Там так сама на нейкі час можна адпачыць ад лукашызму.
Вось такі мой адказ на усе гэтыя абмежаванні з якімі мы сутыкнуліся і з фактычнай дыскрымінацыяй па пашпарце і нацыянальнай прыкмеце.

Ответить