Приклад, один тисяч подібних, героїчних дій Захисників України, після бездіяльності=саботажу, з 2019 року, разумкова+стефанчуків- зеленський-гончарука+шмигаля з групою приблуд, в Урядовому кварталі!!
Каса для розрахунку за свою бездіяльність щодо всебічної підготовки ДЕРЖАВИ до відсічі московитам, діятиме ПОЖИТТЄВО для приблуд95!!!
Кров Українців, не водиця, за неї відповідати пожиттєво годиться!!
Окупанти вже у Куп'янську і просуваються до центру міста, а просирський мовчить, бо ******* оборону Куп'янська.
Залужний звільнив Куп'янськ а сирський здав його своїм рашистам.
Да, тут не ржать надо, а действовать. Авдеевку потеряли именно из-за этого фейла, Суджу - допущу, что не было у Украины карт на территории врага
ОтветитьХочется пошутить, что россиянам — труба. Однако, в первую очередь, стоит не шутить, а делать выводы.
ОтветитьНужно выжечь кислород в трубе чтобы их очистить.
ОтветитьПодать туда газ.
ОтветитьПриклад, один тисяч подібних, героїчних дій Захисників України, після бездіяльності=саботажу, з 2019 року, разумкова+стефанчуків- зеленський-гончарука+шмигаля з групою приблуд, в Урядовому кварталі!!
ОтветитьКаса для розрахунку за свою бездіяльність щодо всебічної підготовки ДЕРЖАВИ до відсічі московитам, діятиме ПОЖИТТЄВО для приблуд95!!!
Кров Українців, не водиця, за неї відповідати пожиттєво годиться!!
кончай гнать пуйлохрюки рашашвайновские или пойдешь работать затычкой на эти газовые трубы .
ОтветитьОкупанти вже у Куп'янську і просуваються до центру міста, а просирський мовчить, бо ******* оборону Куп'янська.
ОтветитьЗалужний звільнив Куп'янськ а сирський здав його своїм рашистам.
эти трубы нужно использовать для транспортировки трупов рашаунтерменшей на рашашвайнию .
Ответить