27 апреля 2024, суббота, 13:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
0 +
Алесь, 17:02, 14.02

Смотрел сегодня сюжет по Евроньюс про Беларусь..Возмущен до глубины души..Попиарили сначало Лукашенковский бред,теперь- Мартыновский.Особенно всколыхнуло сообщение без ссылки на источники,что 70% беларусов якобы против сближения с Европой!.Ну не уроды,а?

Ответить
0 +
калян, 17:37, 14.02

Вроде на этот съезд приглашали Шварцнегера... нахоже ОМОН его испугался :)))

Ответить
0 +
Крывіч, 18:28, 14.02

Дэмакраты-прагматыкі вырашылі выкарыстаць хрысьціянства ў сваіх каньюктурных справах. У свой час была выкарыстана нацыянальная ідэя для стварэньня зуброў, баброў і розных легіёнаў. Цынікі гатовы гандляваць любой ідэяй дзеля задавальненьня сваіх прыватных цікаўнасьцей.
Сумна!!! Ці ёсьць межы чалавеччай грахоўнасьці?

Ответить
0 +
С, 19:58, 14.02

Не надо никаких партий больше. Создание еще одной оппозиционной партии играет на руку режиму.
Было бы больше толку от работы в подполье.

Ответить
0 +
В.Двуречинский, 20:57, 14.02

Я рад.

Ответить
0 +
Korj, 22:31, 14.02

Крывіч, спадару, далёка ад Беларусі жывяцё? Бо чым быў зёбр, дык спецыяльна прынцыпова небеларускай арганізацыяй, каналізавалі як ніколі моцны ў той час пратэстны настрой моладзі ў безсэнсоўную безідэйную расейскую арганізацыю.
А адзінай палітычнай сілай, насамрэч жывой, каторая супрацьстаяла і безсэнсоваму зёбру, і старэйшым прагматыкам, быў Малады Фронт Паўла Севярынца.
З маладых гадоў Павал вырас, стварае разам з аднадумцамі вось такую арганізацыю. У чым яго грэх перад вамі? У чым гандаль? Што вы зрабілі такога для Бацькаўшчыны, што гатовыя кідацца такімі абвінавачваньнямі ва ўсе бакі?
Ці вока коліць тое, што гэтая арганізацыя будзе канкураваць з КХП БНФ? Ну гэта, канечне, сумна, але наколькі я разумею, там нейкі ні то пэрсанальны канфлікт, ці то мінулае нечым смуціць іх... Мне пэрсанальна не зразумелыя гэтыя разыходжаньні, можа вы патлумачыце, але проста праз гэта кідацца такімі абразамі - за што?

Ответить
0 +
Brat, 23:31, 14.02

BHD FOREVER!

Ответить
0 +
Ёпрст, 10:00, 15.02

Дык хрысціянская беларуская партыя - гэта менавіта тое, што дохтур прапісаў. Асабліва супроць праваслаўных атэістаў.

Ответить
0 +
Supporter, 12:45, 15.02

Лукашисты поняли что на этот раз тупыми запретами ничего не добьются и только себе еще больше навредят. Это же касается и регистрации партии - поверьте, подпольная работа проходит более чем успешно, так что не хотят - пусть не регистрируют.

Ответить
0 +
master, 21:22, 15.02

Поздравляю всех БХД шников, время покажет кто есть кто... А пока дайте шанс новой партии.

Ответить