5 мая 2024, воскресенье, 11:09
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 14
0 +
Alex, 2:20, 23.06

Сволочи, ведь знают, что творят и вытворяют! Придётся применять силу - и какова будет реакция этих дебилов? когда их "порешат" всех по одному??? Они, вероятно. инкубаторские..зомби! Ни матерей,ни родных у таких отморозков не бывает. Хорошо, что на фото они крупным планом во всей своей звериной "красе" с жаждой крови! Ничего.расплата уже близко!!!
Спец?наз, Спец?наз…
Спец?наз – ОМОН, Спец?наз – Алмаз…
Людей бьёт в грудь, людей бьёт в глаз…
Бьёт молодых, бьёт пожилых –
Сдачи не ждёт спец?наз от них…
Родная наша Беларусь!
Тебя люблю, тобой горжусь!
А этот гадостный спец?наз
Готов убить жестоко нас?
Нас много – как ты не крути,
Спец?назу встанем на пути!
Пойдём мы стройными рядами
И власть возьмём мы в руки сами
Со злобой бьёт всех нас ОМОН,
Со злобой бьёт всех и Алмаз,
Бьют безнаказанно, таясь…
Но всё ж «бойцы» боятся нас !!!
И помнит, вспомнит наш народ
Кто по указке его бьёт!
Получит ваш спец?наз сполна –
Судить ведь будет вся страна!!!

Ответить
0 +
ss, 2:48, 23.06

не долго тебе, Саша, осталось..

Ответить
0 +
Владимир, 2:58, 23.06

я вообще не пойму, от куда у некоторых информация о "нескольких сотнях" человек?))))
это же полный бред! собралось тысяч 5 это как минимум

Ответить
0 +
Владимир, 2:59, 23.06

как может быть "несколько сотен", когда только задержанных по официальным данным 220 человек?)))))

Ответить
0 +
Ведьмочка, 3:17, 23.06

Вот блин... А там было так круто... Такое чувство единения... И красные морда ментов.. И улыбки аплодирующих)))

Ответить
0 +
Mr.Wire, 3:41, 23.06

Нешта рэпартаж не ахці.. Акцыя, пратэст далёка не толькі супраць эканамічнай палітыкі ўладаў, яна таксама супраць абсалютнай хлусні па тэлебачанню, адсутнасці свабоды слова, бязмежжа ўрада ў дачыненні да палітычна "няслушных" грамадзян і ўсяго астатняга, на чале чаго варта АРЛ. Потым, 15 чысла ў Менску збіралася не некалькі сотняў, а пару тысяч чалавек. Ды і фразы рэпарцёра, накшталт "проблемы с милицией состоялись", рэжуць вуха.

Ответить
0 +
pashak, 4:10, 23.06

/*лёгкі сарказм*/
Амапаўцы малайцы, спраўна спрацавалі, што яшчэ сказаць... Пэўна, так жа спраўна і сваіх бацькоў кідалі ў аўтазакі,
Бязглуздаму кіраўніцтву не даходзіць, што гэтым яны толькі падаграваюць (а магчыма, і накаляюць) сітуацыю. Успомніце "Пачатак" (The Inception) з Ды Капрыо: найлепшы спосаб пераканаць - казаць адваротнае ("не рабі", "не думай", "не выходзь"). Мне здаецца, яны ўжо пераканалі. Пераканалі, што добрым шляхам усё ужо не зменіш. Што ж, шкада. Тут нават і тыя, хто падтрымлівае (а вы ведаеце такіх?) уладу, пэўна, пераканаліся б у тым, што такая падтрымка - шлях тупіковы. Уявіце сабе: паехалі вы на Нямігу ў макдональдс з сяброўкай, а тут раптоўна ваўкалакі ў чорным пакінулі вас без сяброўкі (ці яе без вас). Проста так. І нічога не пытаючы. Я думаю, гэта сапраўды аргумент.
Застаецца сачыць кожную сераду за гэтай геаметрычнай прагрэсіяй: тыднем пазней такіх людзей, якім няма чаго губляць (грошы? іх няма ўжо з месяц; сям'я? ды яны разам ідуць, бо яны як і я; пасада? а якая розніца, якім шляхам яе губляць, бо па-любому так станецца; свабода? мы згубілі яе 17 гадоў назад), становіцца больш. У мяне сябар такі, хутка і я такім стану.
Які сэнс гэтых акцый? Для кожнага ён свой, але па большасці сваёй думкі кожнага наконт гэтага перасякаюцца. Мне здаецца, што яны сапраўды хутка перасякуцца.
І людзі малайцы, выходзяць: пачынаюць разумець, што усіх не перасадзіш.
"Проціф чыво баролісь, на то і напаролісь"

P.S. Людзі не вінаватыя, што ў іх ёсць мозг і што яны ўмеюць (раней ляніліся, а цяпер пачынаюць!) думаць. Амапаўцы, якія страцілі здольнасць да думкі, а перайшлі проста да выканання загадаў, не бачаць, што пасля таго, як усё зменіцца, яны будуць не толькі смеццем (няма больш каму падчыняцца :( а-я-яй), але і злодзеямі і панясуць адказнасць за тое, што зрабілі.
Зламайце іх маральны дух (колькасць і апладысменты, погляды і асвістанні) і, магчыма, дабярэцеся да сораму, а пасля і чалавечнасці.

Ответить
0 +
педагог, 4:47, 23.06

ничего... сегодня десятки тысяч - 29 июня сотни тысяч...

Ответить
0 +
Владимир, 4:51, 23.06

В следущую среду приду уже не один,суки...покажем им кузькину мат

Ответить
0 +
65165, 10:18, 23.06

Дайте плиз ссылку для скачивания!!!

Ответить
0 +
АЛЕКСАНДР, 23:34, 24.06

ДАВАЙ НАРОД МЫ СМОЖЕМ!!!!!!!!!!!

Ответить
0 +
Радио Свобода, 1:24, 25.06

Как ликуют лукашисты
Бьют в ладоши,воют воем,
Что мы встали помолиться
На колени.........Перед Боем!!!!

Ответить