1 сентября 2024, воскресенье, 1:43
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 16
+44 +
Янка, 19:16, 10.09

Прыйдзе напрыклад такі Дурань як бондарева і " Пау́лінка'' будзе у́ чорным спісе

Ответить
+37 +
Я, 19:17, 10.09

Там теперь театр одной "актрисы'' которая на должность себе наплакала перед сипатой политической скотины по кличке Валет

Ответить
+55 +
Вольга, 19:19, 10.09

Тэатр сапрау́дны закончыу́ся у́ 2020 годзе, зараз гэта не тэатр, адукаваны маральны і адекватны Чалавек у нефедовский "тэатр'' не пойдзе.
Але ж усё адродзіцца!!! Жыве Вечна Беларусь!!!

Ответить
+27 +
А_1, 19:27, 10.09

В погорелый нефедовский театр ни ногой!!!

Ответить
+35 +
Мацьвейка, 19:30, 10.09

адродзіцца абавязкова!! Жыве Беларусь !!!

Ответить
+32 +
ВІКТАР, 19:38, 10.09

Лукашэнка-пуціншэнка здыхае, але лукашысты на далей займаюцца русыфікацыяй, нават у тэаты Янкі Купалы.
Ніколі не даруем ім, гора ім будзе.

Ответить
+30 +
ВІТАЛЬ, 20:14, 10.09

А ў свабоднай Беларусі ў тэатры імя Янкі Купалы з расейскага рэпэртуару застанецца нічога.

Ответить
+26 +
Юзэп, 20:17, 10.09

З сумам і горыччу "Віншую" усіх рускамоўных, якія амаль усюды увесь час з кепікамі абразліва называлі мяне "украінцам" за беларускую гутарку у грамадскіх месцах, з ДЭНАЦЫФІКАЦЫЯЙ Беларусі руса-фашысцкім рэйхам, якая з намерам ці без адбылася не без вашай дапамогі і удзелу.

Ответить
+15 +
Т, 20:27, 10.09

Результат того, что Беларусь оккупированная Российской Федерацией страна.

Ответить
+15 +
Алеся, 20:59, 10.09

Згінуць нашы вороженькі як раса на сонцы

Ответить
+6 +
нет, 21:02, 10.09

Ни ногой!!!

Ответить
+23 +
Мацьвейка, 21:10, 10.09

Беларусь атрымалася акупаваць так хутка путлеру, таму як беларусы 99% гавораць і пішуць на расійскай мове, а не на роднай беларускай, на жаль многія беларусы да гэтага часу гэтага не разумеюць !!!

Ответить
+11 +
azhbeta, 21:24, 10.09

На 100% згодна с вамі. Менавіта пока жыве мова, ды той пары будзе жыць Беларусь, і ніякая малпа Бондарова не перешкодзіць. Ганьба ўладзе, якая ліквідуе ўсё беларускае - гэта временщикі.

Ответить
+9 +
ГЫГЫ, 21:39, 10.09

Сумна

Ответить
+9 +
Егер, 22:45, 10.09

Расейскі фашызм акупаваў краіну Беларусь! нацыскі начадак - фенцык - сіпаты, на працягу 30 год праводзіў генацыд насельніцтва і нарэшце здаў Беларусь расейска- фашысцкаму агрэсару.
Колькі вякоў даводзіцца пакутаваць краіне і яе народу ад гэтых батыя- маскалеўскіх пачвараў!

Ответить
+1 +
oldy , 10:40, 11.09

Купалаўскі перажыў нават нямецкую акупацыю. А рашыскую - не перажыў.
Няфёдава, $*&@ прадажная, праклён табе на векі вечныя!

Ответить