22 июля 2024, понедельник, 20:24
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 9
+13 +
1, 15:38, 22.07

К гордону который прилюдно унижал Ирину столько людей не придет

Ответить
+9 +
О, 16:05, 22.07

Однажды улицу во Львове назовут ее именем, а возможно и не только во Львове.

Ответить
+25 +
Гражина, 15:39, 22.07

Вона загинула за те, щоб Україна ніколи знову не зазнала кайданів поневолення! За для того, щоб на вулицях вільної незалежної європейської карїни ніколи не вбивали й не пригноблювали людину за її переконання! Все не дарма, пані Ірино! Відпочивайте з Богом!

Ответить
+22 +
Олег, 15:47, 22.07

Жодного убитого, від ригоАНАЛІВ чи опозажопників, СДПУошників, комуняк і іншого лайна придуманого московією в Україні!!
Убивають, виключно Патріотів України!! І убивці, усі з московщини або їх агенти!!
Дивний збіг чи ОЧЕВИДНІСТЬ

Ответить
+13 +
Енот, 16:11, 22.07

ЇЇ боялись і ненавиділи вороги українського народу, вороги його мови. За її безкомпромісну позицію на захист мови, за популяризацію забутих імен української культури, політичної діячів, за її величезну просвітницьку роботу її і вбили. От, що значить мова. Білоруси, відроджуйте свою мову, вичавлюйте з себе московське рабство по краплі! Вічна пам'ять подвижникам української і білоруської культури, які загинули у боротьбі!

Ответить
+19 +
Сумуем разам, 16:32, 22.07

Беларусы сумуюць разам з украінцамі, якія страцілі сапраўдную змагарку супраць маскоўшчыны.
Святая жанчына білась за свой народ, за яго будучыню без рускага паскудства, якое атруіла краіну украінцаў.
Вечная памяць !...

Ответить
+9 +
Марта, 16:34, 22.07

Ирина Дмитриевна мрияла о победе, победа будет обязательно мы прогоним руснявых чего-бы нам это не стоило) Покойтесь с миром пани Ирина, всё было не зря плохие люди затаились их невидно.

Ответить
+4 +
Вічна пам'ять !, 17:38, 22.07

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

ГЕРОЇНІ - СЛАВА і ПАМ'ЯТЬ НА ВІКИ !

Вона була і залишається в наших серцях справжньою Українкою.
Амінь !

Ответить
+3 +
София , 18:59, 22.07

Сумно, дуже сумно. Сподіваємося що вбивці будуть покаранні.

Ответить