29 июля 2024, понедельник, 21:24
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 6
+1 +
Barista, 17:28, 29.07

Что литовцы документы не принимают меня совсем не удивляет.

Ответить
-1 +
WWW, 17:31, 29.07

На Україні типа безвіз, а виїхати реально можливо тільки на схід, хробаків годувати. Радійте що хоч така можливість е подорожувати світом, якщо Россії для подорожей не вистачає. Живе Беларусь

Ответить
+17 +
harry, 17:35, 29.07

валите сипатого, устанавливайте демократию и свободу в стране и получайте заслуженные безвизовые поездки во все страны европы !

Ответить
+9 +
Остап, 17:55, 29.07

Завтра валим, послезавтра устанавливаем демократию и свободу и айда по заслуженным безвизам по ЕС на распродажи...
"Скоро только кошки родятся".

Ответить
+2 +
Raw, 19:09, 29.07

"Валіце дыктатара і будзе вам шчасце".
А зброю дадзіцё? Прыблізна як Украіне па кроплі?
Нават 0 дапамогі беларускім добраахвотнікам што ў ЗСУ і 0 падтрымцы беларусам замежжа ў стварэнні ўласнага беларускага вызваленчага войска.
А дапаможаце хоць часткай авіацыі?
Не, бо гэтага дыктатара ды ягонага гаспадара ў мацква баіцца ўсе НАТА разам з іх ВУП, войскам, самалётамі, танкамі, ракетамі, зброяй, Абамамі, Байдэнамі, Сіляванамі, цру, пентагонамі і гд. А беларусам раяць голымі рукамі звернуць ўзброенага тырана - дыктатара ды загінуць пад расейскімі танкамі ды самалётамі пад агульную "заклапочанасць" захаду і НАТА.
Вашу "падтрымку" ўбачылі ў прыраўнанні нас да маскавітаў.
Асаблівае "дзякуй" за тое што радня не можа лекі ад анкалогіі для свайго дзіцяці знайсці ў аптэцы па рэцэпту бо іх забаранілі весці ў Беларусь "дзеля барадзьбы з рэжымам".

Ответить
+3 +
harry, 19:48, 29.07

А зброю дадзіцё? Прыблізна як Украіне па кроплі?
----------------------------------------------------------
зноў нехта вінаваты, што не далі свабоды, дэмакратыі, не скінулі луку...
дадзім зброю калі да гэтага справа дойдзе і як на Украіну на дэмакратычную свабодную Беларусь расея нападзе!
а для гэтага спачатку луку зваліце і як в Украіне усталюйце дэмакратычную свабодную дзяржаву - на гэта як мне падаецца Украіна не прасіла ні зброі, ні авіацыі, ні вызваленчага войска, нічога!

Ответить