1 сентября 2024, воскресенье, 19:21
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики

Треш и шапито

9

Во что при Лукашенко превратился День белорусской письменности.

Комментарии 9
+37 +
для, 15:16, 1.09

Кругом враньё, подмена понятий и полный дебилизм.

Ответить
+32 +
зона, 15:37, 1.09

Чего вы удивляетесь? Ябатьки беснуются. Агротрэш без мозгов это для них родная зона комфорта.

Ответить
+30 +
, 15:42, 1.09

На каждом массовом мероприятии ставят одну и ту же пластинку. С содержательной точки зрения у них всё сошлось в одну точку. Даже в советские времена не было такого уровня деградации.

Ответить
+15 +
смех в зале, 16:01, 1.09

Хороняко превратился в ЗАстабила! Стыдно, товарищ майор!

Ответить
+9 +
Чаркошкварочник, 16:20, 1.09

Народец не интересует "письменность" и ржавое оружие.Главное шашлыки и чарка,очереди стоят.

Ответить
+12 +
??? , 16:34, 1.09

Власть кретинов и праздники у них соответствующие. Люди, зачем вы туда ходите? Вам не стыдно подсматривать за умственно неполноценными?

Ответить
-2 +
Дык эта, 17:32, 1.09

нас как магнитам тянет к себе падобным

Ответить
+14 +
oldy, 16:49, 1.09

На "свяце беларускага пісьменства" ўсе надпісы - па-расейску.
І якое дачыненне да беларушчыны маюць зрудзелы кулямёт ды афэлак з гіраю?

Калі гэты агратрэш скончыцца і Беларусь стане вольнаю, на дзвярох цяперашніх міністэрстваў "культуры" ды "адукацыі" варта будзе прынайтаваць шыльды: ТУТ ЗНІШЧАЛІ БЕЛАРУСКУЮ КУЛЬТУРУ І ЗДЗЕКВАЛІСЯ З БЕЛАРУСКАГА ПІСЬМЕНСТВА!

Ответить
+9 +
Тваромеры, 17:21, 1.09

Якая тут беларуская пiсьменносць i дзе яна ?!Хай пакажуць хоць адно мiнiстерства,дзе справы вядуцца на беларускай мове i супрацоунiкi таксама размауляюць на роднай мове.Калi б так сталася,то Нягоднiк i крамлёускiй халуй зтрэскам бы яго закрыу
як экстрэмiскую арганiзацыю ! Дыктатар рускага разлiва яшчэ будучы дэпутатам ВС 12-га склiканя ня прапускау нi водную магчымасць стоячы у мiкрафона,не прыстоуна высмеяць тых хто рабiу свае прамовы на беларускай мове.Вось чаму гэтага Нягоднiка i зауважылi у Крамлi i рынулiся ратаваць яго,калi была пагроза iмпiчмента.

Ответить