"Бела... русь", нажаль, ўжо... ператворана ў Паўночную Карэю - там за крытыку Пельменя (кім чен ына) і за крытыку рэжыма Пельменя адразу - расстрэльваюць...
Тутака, ў "Бела... русі" ані ў чым нявінныя людзі, якія выйшлі на пратэсты Ўласныя... Канстытуцыйнае Права (права выбара прэзыдэнта).ў 2020-м - перасаджаныя "в тюрьмы" тысячамі, а многія МАЛАДЫЯ... грамадзяне "получили срока 20 - 22 - 25 лет тюрьмы" толькі за тое, што былі супраць хворай на псыхіку Старэчы Сіпатай, якая сядзіць на стульчаку "пересідента" - ўдумаемася...
ўжо больш 30 (ТРЫЦЦАЦІ) рокаў!!..
Ды пам'ятайма! Каля мільена... маладых грамадзянаў нашай Рэспублікі... выгнаныя... Рэжымам Лукашэнкі ("бело - русскими судьями, силовиками, чиновниками") з Радзімы!!..
А что, хакеры -настоящие Беларусы,хорошая тема, действительно пора всех этих с избиркома учителей, завучей и т.д комментариями снабдить против режима, пусть "своих" тоже "едят"...чтоб понимали что творят при подтасовке выборов!!!!
В Минске силовики задержали завуча школы...
========================================
Завуч Школы - Чалавек адказны за выхаван'не, адукацыю ды за здароў'е... Дзецяў!
Маладое пакален'не Ліц'вінаў ("бело - русов")
знаходзіцца ў Надзвычайнай Небясьпецы, бо...
"в Белaруси запланирована поголовная "резекция (усечение) мозга" у бело - русских детей, руками самих-же белорусских (белых русских) сіловіков"!!..
Канстытуцыя Беларусі - 15 сакавіка 1994 г.
Артыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Правам).
=================================
Канстытуцыя 24 лістапада 1996 г (са ЗМянеННямі і дапаўнеННямі...)
Артыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Лукашенко).
есть спец программы, которые имеют виртуальные дубли ваших SIM карт, это ПО автоматом через смс авториацию заходит в аккаунты Whatsup, Telegram и другие соц сети и мессенжеры и сканирует ваши подписки и переписку.
НЕЛЬЗЯ ИМЕТЬ АККАУНТЫ НА БЕЛОРУССКИХ или российских НОМЕРАХ.
Обязательна защита в виде 2FA авторизации через гугл или защита паролем, сложным и большим(телеграмма это не касается они на прямую все сдают в фсб)
"В них содержалась критика действий силовиков и чиновников...." А это что преступление побольше убийства или вороваства?
Ответить"Бела... русь", нажаль, ўжо... ператворана ў Паўночную Карэю - там за крытыку Пельменя (кім чен ына) і за крытыку рэжыма Пельменя адразу - расстрэльваюць...
ОтветитьТутака, ў "Бела... русі" ані ў чым нявінныя людзі, якія выйшлі на пратэсты Ўласныя... Канстытуцыйнае Права (права выбара прэзыдэнта).ў 2020-м - перасаджаныя "в тюрьмы" тысячамі, а многія МАЛАДЫЯ... грамадзяне "получили срока 20 - 22 - 25 лет тюрьмы" толькі за тое, што былі супраць хворай на псыхіку Старэчы Сіпатай, якая сядзіць на стульчаку "пересідента" - ўдумаемася...
ўжо больш 30 (ТРЫЦЦАЦІ) рокаў!!..
Ды пам'ятайма! Каля мільена... маладых грамадзянаў нашай Рэспублікі... выгнаныя... Рэжымам Лукашэнкі ("бело - русскими судьями, силовиками, чиновниками") з Радзімы!!..
А что, хакеры -настоящие Беларусы,хорошая тема, действительно пора всех этих с избиркома учителей, завучей и т.д комментариями снабдить против режима, пусть "своих" тоже "едят"...чтоб понимали что творят при подтасовке выборов!!!!
ОтветитьПодлых преступных мерзких лукашистсов критиковать запрещается - только хвалить эту нечисть разрешается, ... таковы "законы".
ОтветитьВ Минске силовики задержали завуча школы...
Ответить========================================
Завуч Школы - Чалавек адказны за выхаван'не, адукацыю ды за здароў'е... Дзецяў!
Маладое пакален'не Ліц'вінаў ("бело - русов")
знаходзіцца ў Надзвычайнай Небясьпецы, бо...
"в Белaруси запланирована поголовная "резекция (усечение) мозга" у бело - русских детей, руками самих-же белорусских (белых русских) сіловіков"!!..
Канстытуцыя Беларусі - 15 сакавіка 1994 г.
ОтветитьАртыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Правам).
=================================
Канстытуцыя 24 лістапада 1996 г (са ЗМянеННямі і дапаўнеННямі...)
Артыкул 35. Свабода сходаў, мітынгаў, вулічных шэсцяў, дэманстрацый і пікетавання, якія не парушаюць правапарадак і правы іншых грамадзян Рэспублікі Беларусь, гарантуецца дзяржавай. Парадак правядзення ўказаных мерапрыемстваў вызначаецца законам (Лукашенко).
В очередной раз предупреждаю как это работает:
Ответитьесть спец программы, которые имеют виртуальные дубли ваших SIM карт, это ПО автоматом через смс авториацию заходит в аккаунты Whatsup, Telegram и другие соц сети и мессенжеры и сканирует ваши подписки и переписку.
НЕЛЬЗЯ ИМЕТЬ АККАУНТЫ НА БЕЛОРУССКИХ или российских НОМЕРАХ.
Обязательна защита в виде 2FA авторизации через гугл или защита паролем, сложным и большим(телеграмма это не касается они на прямую все сдают в фсб)
В РБ и в РФ фашисты у власти. Это медицинский факт.
ОтветитьКогда они видео выкладывают, они разрешение подозреваемого получают?
Ответить