22 августа 2026, суббота, 14:39
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 15
+40 +
Гы, 21:44, 25.07

Это не карандаши,енто колья.Ватникам в ....... забивать:))

Ответить
+11 +
Віктар Малочка, 21:45, 25.07

Тут адзн нам усім добра знаёмы дзядзька ідзе на выбары з лозунгам "За незавісімую Беларусь"! І бальшыня яму верыць, хаця амаль усёды, і асабліва у галавах - адзін "рускі мір"!!!

Ответить
+34 +
Ягор, 21:47, 25.07

Ужо хіба толькі дурні не ведаюць таго, што іхняя каларадская стужка- гэта сімвал расейскай агрэсіі, а мо нават і расейскага фашызму. Бо пад гэтымі стужкамі адбывалася анексія Крыма. Пад гэтымі стужкамі зараз забіваюць украінцаў на ўсходзе Ўкраіны. Толькі вар'яты могуць гэтага не заўважаць.

Ответить
+16 +
Девчата. Минск, 22:13, 25.07

украинский сценарий по-путински...
чем ближе граница, тем больше колорадских ленточек и всякого рашистского дерьма...

Ответить
+18 +
жуки , 22:18, 25.07

В Бресте - засилие полосатого русскага мира. А бутылку минералки "Фрост" тоже колорадские полоски "украшают". Миниралка и та с политикой. Бр-р-р.

Ответить
+12 +
Тима, 22:36, 25.07

Деду действительно, спасибо за победу! Если бы не их подвиг не жить бы нам в мире!

Ответить
-12 +
М, 23:22, 25.07

Настрадамус?! Да и о каком мире идет речь?! Все идет к тому, что скоро введут военное положение

Ответить
+20 +
Кацапаушчына, 23:06, 25.07

Я ужо пiсау, што сёння шызанутыя на моцыках праехалi у бок Уручча . У калонебыло пару мацацыклау з каляскай савецкай вытворчасцi, нп якiх ехалi дэбiлы у савецкай вайсковай форме са сцягам iмперыi зла i копiяй сцяга перамогi. Калi ужо гэта вакханалiя i "пераможная" iстэрыя скончыцца? Ну ей Богу, ужо ванiтуе ад гэтай паказушнай шызафрэныi. Вы мляць дапамажыце застаушымся ветэранам, а не паразытуйце на iх подзьвiге.

Ответить
+3 +
мудрость, 23:09, 25.07

Неподмажешь не поедешь.

Ответить
+4 +
Dand, 4:34, 26.07

По моему жуки в головах.

Ответить
0 +
Байрон, 7:46, 26.07

Я горжусь подвигом народа,что фашистскую гниду затолкнули в опу,в наше время опять активизируется фашизм-пора повторять!!

Ответить
+7 +
Alex, 8:22, 26.07

да я уже видел нашивки "новососсии" на Ждановичах в Минске...так что,"русский мир" наступает...

Ответить
+13 +
язафат, 9:26, 26.07

а где можно купить туалетную бумагу с колорадской символикой?

Ответить
0 +
Vic, 10:36, 26.07

Ето кошмар легпрома. Производители, смените березу на осину, вернее буде!

Ответить
0 +
Дед, 21:25, 26.07

Каждый сходит с ума по своему.

Ответить