Адначасова нанесьцi удар па карнiку беларускага народа,гэта дасьць магчымасьць вызвалiць у першаю чаргу з няволi дзесяткi тысяч герояу нашага змагання за вольную Беларусь!
Это - да!
А наносить просто удары по "инфраструктуре"
так ее уже давным давно нет, этой самой "инфраструктуры". Только повод плешивому для истерики дать, мол "така цветущая страна была и разбомбили"
А вот по Дроздам - да! Стоит!!!
Смех у роце. Не прызнаЕм Лукашэнку прэзідэнтам Беларусі, але гандлявалі з ім, кантрабанду ганялі, і хутчэй за ўсё, і надалей будзем так рабіць. Усё сцыціся адказаць: толькі б не раздражняць пана, а то як надзме шчокі ды як сапсуе паветра. Няма ў Беларусі арміі, здольнай пайсьці да вас. Мо тысяч 7 набярэ дурных ды адбітых, менты, АМАП, ГУБАЗіК ды КДБ не зварушацца з месца, яны добра ведаюць, што іх моц толькі супраць беларусаў без зброі. Ды іх ніхто ва Украіну не накіруе, хто тутака падгузнікі старому будзе падносіць.
Странно...а зачем это ещё террориста и преступника - диктатора о чем-то предупреждать! фашиста лукашизика - нужно просто уничтожать!! Без всяких обьяснений.
Украина Лукашенко не признает, так как Лукашенко нелегитимный президент, избранный не народом РБ, а путем сфальсифицированного подсчета голосов на выборах президента.
Гісторыя любіць паўтарацца чалавечай п'есай, але з новымі акцёрамі, рэквізітам і фарбамі
Праглядаюцца відавочныя аналогіі і паралелі з 2 сусветнай вайной. Расія ідзе па шляху гітлераўскага рэйха, а РБ гуляе ролю гітлераўскага сатэліта Японіі, якая ўвесь час аднак устрымлівалася ад нападу і ваенных дзеянняў супраць СССР.
Затым СССР абвясціў Японіі ультыматум і пачаў уварванне і вайну.
Усё амаль тое самае. Спадзяюся толькі абыдзецца без "Нагасакі".
Давно пора,откуда вылетело,туда и прилетело.
ОтветитьКак выстрел Авроры в 17м.
ОтветитьАдначасова нанесьцi удар па карнiку беларускага народа,гэта дасьць магчымасьць вызвалiць у першаю чаргу з няволi дзесяткi тысяч герояу нашага змагання за вольную Беларусь!
ОтветитьЭто называется уведомление. То есть - мы вас предупредили. В случае чего потом не удивляйтесь.
ОтветитьПри желании украинцы могли бы нанести всего один точечный удар по тараканьей башке плешивого подонка.
ОтветитьЭто - да!
ОтветитьА наносить просто удары по "инфраструктуре"
так ее уже давным давно нет, этой самой "инфраструктуры". Только повод плешивому для истерики дать, мол "така цветущая страна была и разбомбили"
А вот по Дроздам - да! Стоит!!!
Смех у роце. Не прызнаЕм Лукашэнку прэзідэнтам Беларусі, але гандлявалі з ім, кантрабанду ганялі, і хутчэй за ўсё, і надалей будзем так рабіць. Усё сцыціся адказаць: толькі б не раздражняць пана, а то як надзме шчокі ды як сапсуе паветра. Няма ў Беларусі арміі, здольнай пайсьці да вас. Мо тысяч 7 набярэ дурных ды адбітых, менты, АМАП, ГУБАЗіК ды КДБ не зварушацца з месца, яны добра ведаюць, што іх моц толькі супраць беларусаў без зброі. Ды іх ніхто ва Украіну не накіруе, хто тутака падгузнікі старому будзе падносіць.
ОтветитьНе скоро поляны травой зарастут.
ОтветитьА город подумал а город подумал
А город подумал ученья идут.
Странно...а зачем это ещё террориста и преступника - диктатора о чем-то предупреждать! фашиста лукашизика - нужно просто уничтожать!! Без всяких обьяснений.
ОтветитьДжентельмен не бьёт исподтишка!
Ответитьэта сипатая падаль только язык силы понимает
Ответитьполитически Украина Лукашенко не признает.
Ответить----------
да что вы говорите, и посол в минске наверное просто так до сих пор сидит...
Украина Лукашенко не признает, так как Лукашенко нелегитимный президент, избранный не народом РБ, а путем сфальсифицированного подсчета голосов на выборах президента.
ОтветитьГісторыя любіць паўтарацца чалавечай п'есай, але з новымі акцёрамі, рэквізітам і фарбамі
ОтветитьПраглядаюцца відавочныя аналогіі і паралелі з 2 сусветнай вайной. Расія ідзе па шляху гітлераўскага рэйха, а РБ гуляе ролю гітлераўскага сатэліта Японіі, якая ўвесь час аднак устрымлівалася ад нападу і ваенных дзеянняў супраць СССР.
Затым СССР абвясціў Японіі ультыматум і пачаў уварванне і вайну.
Усё амаль тое самае. Спадзяюся толькі абыдзецца без "Нагасакі".
Давно пора передать по открытым каналам ракету.
Ответить