Шольц апошні дзед сярод сённяшніх палітыкаў у Германіі.
Апошнія выбары ў ФРГ паказалі што найбольш падтрымліваюць Украіну як раз больш маладое пакаленне немцаў з партыі Зялёных і Свабодных дэмакратаў што зараз у кааліцыі з Шольцам і якія больш за ўсіх лабіруюць пастаўкі зброі ў Украіну.
У какой-то вшивой Хезболлы есть ракеты большого радиуса действия, Иран снабжает, а Украине сильные мира сего два года жмутся дать ракеты. Или они уже не сильные?
Як унук чалавека які падлеткам прайшоў праз усё жахі гітлераўскага рэжыму ў нямецкіх лагерах пад час Другой сусветнай вайны, шчыра кажу, што не маю ніякіх прэтэнзій да сённяшняй Нямеччыны, бо сапраўдны вораг Беларусі і беларускага народу гэта Масковія і злачынны рэжым Лукашэнкі.
Я вельмі ўдзячны Нямеччыне за падтрымку Украіны і буду ўдзячны яшчэ больш калі ў Нямеччыне знойдуцца спонсары Палка Каліноўскага.
Вялікі дзякуй Германія!
Danke schön!
Как же это сейчас необходимо! И приоритетные военные цели будут уничтожаться, и в мордоре, наконец, узнают, что такое война.
ОтветитьМогут, могут, могут, но пока не дали. Уже война 2 года
Ответитьидёт, а эти всё решают и сопоставляют необходимости.
Дай Таурус и не дури!
ОтветитьИ побыстрее!
Походу русских татаро-монгольских орков ждет жаркое пекло в аду! 😎
ОтветитьУра, товарищи!
ОтветитьА макарон будет ревновать и отдаст еще больше, так работает
ОтветитьВсё для фронта! Всё для победы!
ОтветитьШольц, пора проверить Таурусы в деле! Давай не тормози!
Ответить... крымский мост заждался ...
ОтветитьШольц апошні дзед сярод сённяшніх палітыкаў у Германіі.
ОтветитьАпошнія выбары ў ФРГ паказалі што найбольш падтрымліваюць Украіну як раз больш маладое пакаленне немцаў з партыі Зялёных і Свабодных дэмакратаў што зараз у кааліцыі з Шольцам і якія больш за ўсіх лабіруюць пастаўкі зброі ў Украіну.
У какой-то вшивой Хезболлы есть ракеты большого радиуса действия, Иран снабжает, а Украине сильные мира сего два года жмутся дать ракеты. Или они уже не сильные?
ОтветитьУ каждого сильного есть одна слабость. Этому нас научил сказ об Ахилле. А данном случае слабость до денежек путина
ОтветитьПо секрету всему свету ...
ОтветитьНе верю. Как говорил Станиславский.
ОтветитьСамый секретный секрет в мире!
ОтветитьШольц заблокирует. 100%
ОтветитьЗ кожным разам усё больш і больш мне падабаюцца немцы.
ОтветитьДзякуй Нямеччына🇩🇪
ОтветитьСлава Украіне🇺🇦
Жыве вольная Беларусь🇬🇬🤍♥️🤍
Шольц предлагает сдаться
ОтветитьDanke Deutschland🇩🇪
ОтветитьЯк унук чалавека які падлеткам прайшоў праз усё жахі гітлераўскага рэжыму ў нямецкіх лагерах пад час Другой сусветнай вайны, шчыра кажу, што не маю ніякіх прэтэнзій да сённяшняй Нямеччыны, бо сапраўдны вораг Беларусі і беларускага народу гэта Масковія і злачынны рэжым Лукашэнкі.
ОтветитьЯ вельмі ўдзячны Нямеччыне за падтрымку Украіны і буду ўдзячны яшчэ больш калі ў Нямеччыне знойдуцца спонсары Палка Каліноўскага.
Вялікі дзякуй Германія!
Danke schön!