19 июля 2024, пятница, 15:27
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
+12 +
жуй, 10:49, 19.07

Все кто ездил, потихоньку выехали чтоб не ездить. Что тут непонятно.

Ответить
+14 +
Не верю, 10:50, 19.07

Дискредитацией попахивает!
Белстат рапортует что семимильными шагами растёт благосостояние белорусских трудящихся, получка уже папиццот, полки магазинов ломятся от изобилия, всё растет и увеличивается, а тут такой ляп - не могут поехать к морю... а может не не могут - а не хотят? Ведь в Турции и ОАЭ нет милых взгляду государственных флагов на каждом шагу и телевидения с Лукашенкой тоже нету.

Ответить
-4 +
Тутэйшы, 11:12, 19.07

Навошта ляцець у Егіпет, калі егіпетская спёка сама да нас прыйшла? Гэта па - першае. Па - другое, тое што ня ездзяць у адпачынак за мяжу, ніякім чынам не тлумачыць грашовыя магчымасці. Па статыстыцы жыхары Швейцарыі рэдка выязджаюць за межы Швейцарыі. Не таму што грошай няма, а проста не бачуць сэнсу. Асабіста я паставіў басейн і кожны дзень пасля работы плаваю. І нашто мне пёрціся ў Егіпет за блізкі Свет, ці стаяць у чарзе на мяжы з Еўропай? Я і так там быў не аднойчы.

Ответить
0 +
На картопле, 12:17, 19.07

А шо так, похоладало на морях или у дяровне лепей?

Ответить
+2 +
Тутэйшы, 12:24, 19.07

А што не так ???

Ответить
+1 +
tuteishi, 14:48, 19.07

Абсалютна згодзен са спадаром Тутэйшым. Папрацаваўшы доўгі час у замежжы ў краінах з гарачым і вільготным кліматам з выхадам да мора, я ўпэўнены, што лепей за беларускае возера з прэснай вадой няма. Таксама згодзен, што марское паветра вельмі карыснае, але ж таксама вельмі карыснае ёсць паветра на беразе ляснога возера, поўнае сасновага, травянога водара. І таксама, што вельмі важна, пасля возеря ня трэба лезьци пад душ, каб змыць соль, якая раз'ядае скуру.

Ответить
0 +
Тутэйшы, 14:59, 19.07

Не пазнаў брата !!!! Дзе ты прападаў столькі часу ??? Я пісаў табе лісты !!! Вось квітанцыі !!!! :)))

Дзякуй за падтрымку.

Ответить
+5 +
тимоха, 12:20, 19.07

Зато у нас Лука безвиз открыл.
Щас как панаедет туриста заграничного, мама не горюй.
Щитай сам у них побывал.

Ответить
+5 +
1111, 12:32, 19.07

Потому что чтобы выехать с РБ это нужно отстоять в очереди сутки! постоянно закрывают пограничные переходы. Теперь их закрыли полностью! плюс вылететь по сумасшедшей цене особо не куда

Ответить
+3 +
ххх, 12:57, 19.07

Какой наХРЕН отдых...из-за рашки цены стали неадекватные! В 2019г.
ездили в классный турецкий отель 5* на троих 3000 $ за 14 дней. Сейчас в этот отель на двоих на 12 дней 6 500$!!!!!!!!!!!!! Дача вот наш отых с 2019г.

Ответить