2 мая 2024, четверг, 5:26
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 11
0 +
уй, 10:26, 1.03

ЗА свободную Беларусь!

Ответить
0 +
24, 11:07, 1.03

так ведь... деньги нужны, а "закат над болотом" никто покупать не хочет!.. вот и приходится наступать на горло собственной заунывной колхозной песТне :))))

Ответить
0 +
Валера Сурнаков, 11:18, 1.03

Просто всем надоело жить по быдлянским законам. Почтовикам в т. ч.

Ответить
0 +
Крывіч, 11:33, 1.03

Цыганская кубышка усё худзей, таму прыходзцца гандляваць усім, праз нейкі час пачнуць прадаваць талеры з сховішчаў нацбанку.
Летам будуць у парках па дынаміках круціць лукагімн, і ўсе, хто застанецца сідзець на лаўцы будзе аштрафаваны,згодна новага адміністратыўнага кодэкса. А хто без ног павінен да лета навучыцца стаяць на руках.

Ответить
0 +
АЛЕКСАНДР ПАТРИОТ, 11:41, 1.03

ПРОБНАЯ ШТУКА ОТ ГБ
ПРОВЕРЯЮТ УРОВЕНЬ ПАТРИОТИЗМА В ОБЩЕСТВЕ

Ответить
0 +
Mikalaj, 11:41, 1.03

Я сам збіраю паштовыя маркі і гэтыя наборы прадаваліся ўвесь час.
Не ў кожным аддзяленні Белпошты, вядома, але прадаваліся... а таксама ў некаторых кіёсках БелСаюзДруку.

Ответить
0 +
Слава, 11:52, 1.03

И чего хотел добиться автор?
Чтобы дали по шапке белсоюзпечати или чтобы убрали марки из продажи?
Или и того и этого?

Ответить
0 +
йцук, 11:53, 1.03

Mikalaj, 11:41, 1.03

Я сам збіраю паштовыя маркі і гэтыя наборы прадаваліся ўвесь час.
Не ў кожным аддзяленні Белпошты, вядома, але прадаваліся... а таксама ў некаторых кіёсках БелСаюзДруку.
__________________________________

Куда глядит ОМОН?

Ответить
0 +
грязный гарри, 13:20, 1.03

Зачем написали?Сейчас весь тираж выкупит управа БНФ и пламенные революционеры,вроде Конопацкого,выставят ценник минимум 20000 за набор ))))

Ответить
0 +
Здань, 13:24, 1.03

Крывіч, 11:33, 1.03
Цыганская кубышка усё худзей

Дык ягоныя маскоускiя "подельники" у Лютым 625 мiльенау $ за кавалак трубы насыпалi. Улiчваючы што табар каштуе краiне недзе -400 млн. $ у месяц - яны шчэ у + засталiся.

Ответить
0 +
Ерема, 22:27, 1.03

При этом во время трансляции Олимпиады на "Ладе" переключались на рекламу в тех местах (лыжные гонки) где были видны бел-чырвона-белые сцяги.Наше ацтойное-тв как всегда превосходит само себя по убогости:отключить,запретить,отцензурировать и т.д.

Ответить