20 апреля 2024, суббота, 19:04
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 10
0 +
3777alex, 19:20, 18.09

Будзем разам !

Жыве Беларусь !

Ответить
0 +
васіль, 19:26, 18.09

"Грамадства наша па-ранейшаму чакае перамогі, не збіраючыся дзеля яе нічым ахвяраваць."
- залатыя словы!

Ответить
0 +
EVGENY, 20:22, 18.09

БУДЕМ ЖИТЬ !!!

Ответить
0 +
Кабыляка, 22:02, 18.09

А прымусіць дакладна падлічыць не спрабавалі?
--------------------------------------------------------------------
Ўладзімір, а як прымусіць? Калі б хто ведаў, як гэта ў Лукашэнкаўскай сістэме зрабіць!
Я вось зрабіў крок - запісаўся ў ініцыяціўную суполку Саннікава. Але ж добра ведаю, што без Плошчы не абыйдзецца.

Ответить
0 +
Gloria, 23:33, 18.09

"...давядзецца дзеля гэтага хоць што-небудзь зрабіць. Не ўцякаць апантана ад тых, хто збірае подпісы за альтэрнатыўных кандыдатаў. І не скардзіцца, што пра іх нічога невядома. Паспрабаваць даведацца. І вызначыцца да галасавання. Гэта зусім не цяжка. Варта толькі крыху паварушыцца..." - вельмi хацелася, каб усё так i было. Але ж... мы ведаем, што далёка не усе людзi варушацца. Вялiкая частка сядзiць па свам хатам i толькi i робiць, што скардзiцца на усiх астатнiх, таму што нiчога не ведае пра другiх кандыдатау. Самi ж яны не здольныя пацiкавцца хто дзе i як. Нажаль такiх вельмi-вельмi шмат....

Ответить
0 +
цётка, 0:23, 19.09

Дзякуй, спадар Уладзімір за праўдзівае Слова.

Была на Плошчы у 2006...ў аўторак, сераду, у чацверг арыштавалі...І ведаеце што сення ўзгадваю найчасцей?

Як адварочвалася тады спіною да Мілінкевіча, які тэатральна пасмяхаўся і карцінна пытаўся пра нашае жыццё-быццё..Ен схлусіў, падмануў, збег з плошчы яшчэ ў нядзелю...а калі моладзь прыйшла бараніць гонар Беларусі, пераблытаў сабе з нашай карінаю...

Збег ен сення чарговы раз. Бо ен як шчур хаваецца, калі небяспечна...

Пэўна, трэба быць вельмі смелым, каб сення выходзіць на выбары, памятуючы Казуліна...усіх хто знік, нядаўнюю смерць Алега Бебеніна

Аднак прашу, тых хто знайшоў у сабе тую смеласьць-не саступайце, не зыходзьце...Вы паднялі сцяг, дзякуй..

Я зноўку прыеду і спадзяюся, што мне не прыйдзецца адварочвацца ад Вас, мужчыны!

Ответить
0 +
Отдельный, 1:32, 19.09

Халип -- пророк свободы Радзимы!! Вот чьи статьи, да что там, не статьи, а речи трибунные площадные -- надо печатать в виде листовок, и разбрасывать хоть с самолетов -- будить народ!!!

Цепляет каждое слово!! Санников, вот тебе спич-райтер! Хотя ты и сам о нем прекрасно знаешь :) так пользуйся красноречием народного трибуна!

Ответить
0 +
круг, 13:29, 19.09

и так понятно, что выборы будут на Плошчэ.... и только с решительными действиями с сильным морально лидером.

Ответить
0 +
Andrey, 13:47, 19.09

I мы прыйдзем.

Ответить
0 +
Елена, 23:34, 19.09

Спасибо автору. Для начала все в инициативную группу Санникова!

Ответить