Безумоуна! Без сумншву ! Палштвязнш нашы-талантливые из талантливейших,храбрые из храбрейших !
Вяликi жаль,што мы на гэтыя лукафашыстскiя здзекi так доуга бездапаможна i без сораму глядзiм !
Якiя санкцыi?
Лепш выгналi б назад у Беларусь усiх дзецей сiлавiкоу, розных Пеуцiевых, дый падтрымшчыкау рэжыму.
Але дзеля гэтага трэба Нешта рабiць, а не душыць астанiх беларусау, хто не з'ехау
Вот по тому и руzких суда нагнали,что б Белорус не дёргался!Но не в е так печально.кода начинать очистку от коасно- зелёных трудно будет не заметить сигнал
"Цяпер вядзецца работа над прыняццем новых санкцый супраць суддзяў і пракурораў у кантэксце парушэнняў правоў чалавека. У выпадку далейшага ўцягвання Беларусі ў расейскую вайну супраць Украіны, будуць вызначаныя далейшыя галіны [для новых санкцый]», - сказаў Еўракамісар.
«Мы павінны ўвесці супраць Беларусі такія ж санкцыі, як і супраць Расеі."
Ну да, сейчас карточки заблокируете и визы давать совсем престанете и т.д., но сакции против "судей" и "прокуров" введете потом, если Беларусь втянут в непосредтвенное участие в войну, а макей-лакей и дальше будет кататься по Нью-Йоркам.
почему по белорусской земле спокойно ходят те, кто пытает белорусов в тюрьмах?
Ответитьэто вопрос к белорусам.
А почему по херсонской земле спокойно полгода ходили те, кто пытает херсонцев в подвалах?
ОтветитьЭто вопрос к херсонцам.
Я ничего не перепутал или услышу сейчас от украицев исполение популрного русского двоемыслия "ну это другое"?
Мы все помним, мы помним как русские издевались над беларусами в лукашенковских тюрьмах Нет им прощения. Они наши враги.
ОтветитьИ ватники и лукашисты, два сапога пара
ОтветитьБезумоуна! Без сумншву ! Палштвязнш нашы-талантливые из талантливейших,храбрые из храбрейших !
ОтветитьВяликi жаль,што мы на гэтыя лукафашыстскiя здзекi так доуга бездапаможна i без сораму глядзiм !
Якiя санкцыi?
ОтветитьЛепш выгналi б назад у Беларусь усiх дзецей сiлавiкоу, розных Пеуцiевых, дый падтрымшчыкау рэжыму.
Але дзеля гэтага трэба Нешта рабiць, а не душыць астанiх беларусау, хто не з'ехау
Вот по тому и руzких суда нагнали,что б Белорус не дёргался!Но не в е так печально.кода начинать очистку от коасно- зелёных трудно будет не заметить сигнал
Ответить"Цяпер вядзецца работа над прыняццем новых санкцый супраць суддзяў і пракурораў у кантэксце парушэнняў правоў чалавека. У выпадку далейшага ўцягвання Беларусі ў расейскую вайну супраць Украіны, будуць вызначаныя далейшыя галіны [для новых санкцый]», - сказаў Еўракамісар.
Ответить«Мы павінны ўвесці супраць Беларусі такія ж санкцыі, як і супраць Расеі."
Ну да, сейчас карточки заблокируете и визы давать совсем престанете и т.д., но сакции против "судей" и "прокуров" введете потом, если Беларусь втянут в непосредтвенное участие в войну, а макей-лакей и дальше будет кататься по Нью-Йоркам.