17 июня 2024, понедельник, 13:41
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 4
+14 +
Популист, 11:57, 21.11

Где-то это уже было: покушения, из пистолета по машине стреляли... К выборам готовится.

Ответить
+7 +
таво, 12:50, 21.11

в мацкве на кровавой площади у кремлевской подворотни в районе ленинского сортира . по маршруту пуйловского скрепного ламборджини.

Ответить
+14 +
Мар’ян, 12:54, 21.11

"Легендарная фраза про боеприпаси" - авторства Арестовича, зі збірки про недоварену мівіну та неналізший на Єрмака бронік. Про -надцять замахів на Зеленського немає жодного фактичного підтвердження. Хоча може, йому так особисто розказує його оточення. Насправді, місце поруч з Зеленським зараз найбезпечніше в Україні. Навіщо кцп його прибирати? Щоб наступник повичищав кротів зі влади, припинив розкрадання ешелонами та шахрайства на закупівлі в міноборони? Щоб спрямовував мільйонні кошти з бюджету не на модернізацію ігрової системи в своєму літаку а на виробництво дронів? Щоб заборонив стороннім особам втручатись в планування бойових операцій та взагалі сидіти на нарадах з Залужним? Щоб випустив з тюрми спеців з унікальним досвідом диверсійних операцій, як Червінський та ліквідував карні справи на бойових генералів Марченка, Кривоноса, Павловського? Ой навряд такий наступник буде влаштовувати кцп краще ніж Зеленський.

Ответить
+13 +
Вента, 13:14, 21.11

Пускай данный "герой" в прямом эфире пройдёт детектор лжи на предмет причастности к целенаправленному развалу обороноспособности страны и целенаправленному развалу в области экономики,путём тотальной коррупции

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован