22 апреля 2024, понедельник, 8:43
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 15
+17 +
Ага ..., 8:36, 29.11

Як кажуть в нашій Одесі :
Ой , я вас умоляю ....

Ответить
+6 +
Айцец, 11:06, 29.11

Згодзен. Зеля не благодаря а вопреки .

Ответить
-26 +
Зазелю, 9:47, 29.11

Действительно Зеленский великий человек ! Его роль в судьбе Украины просто огромна.
А вот Порошенко в истории страны будет оплёван потомками.

Ответить
+18 +
Litwin, 11:14, 29.11

Порох решил для Украины много глобальных дел таких как отделение Украинской церкви, безвиз и подписание минских соглашений что дало передышку
перед войной. Мечтатель пока в тени гетмана Залужного и пока пользуется его славой успехами и гениальностью

Ответить
+7 +
софія, 16:28, 29.11

Фонд Порошенка разом з підприємствами, зокрема компанією "Рошен", з початку широкомасштабного вторгнення Росії станом на 24 серпня 2023 року витратив на допомогу ЗСУ понад 2 млрд 691 млн 226 тис. грн. На ці кошти на початку агресії були куплені бронежилети, кевларові шоломи, зброя, зокрема кулемети, снайперське обладнання та інше. Закуплені також турнікети, натівські аптечки, продукти харчування в тому числі і продуктові набори і для військових, і для мешканців визволених міст, пальне, засоби для будівництва фортифікаційних споруд.
А пізніше – сотні вантажівок, бронемашини і тягачі, автобуси, тепловізори, дрони, прилади нічного бачення, електрогенератори, сотні цифрових радіостанцій, старлінки, понад 50 тисяч комплектів військового зимового одягу, системи очищення води, мобільні лазні, автомайстерні. Де побачити такий же звіт з особистих коштів президента Зеленського?

Ответить
+11 +
Тутэйшы, 10:04, 29.11

Цікава, на што зяленскі можа паўплываць? На дапамогу ад хаўруснікаў? На татальную карупцыю? На раскраданне заходняй гуманітарнай дапамогі? На транспартны калапс на мяжы Украіны з заходнімі суседзямі? Не бачна нічога, на што можа ўплываць зяленскі. Хіба толькі на стасункі з суседзямі, але тут няма чым ганарыцца.

Ответить
-23 +
Вамам, 10:17, 29.11

Вам у канторы не хочыцца бачыць уплывовасць Зяленскага на падзеі ў вайне.
Ганарары парашэнкі і іншых алігархаў закрываюць вочы.
Але ж народ Украіны дае вам адказ на усе пытанні любоў'ю да свойго прэзідэнта. Рэйцінгі пра гэта сведчаць.

Ответить
+13 +
Тутэйшы, 11:07, 29.11

Прывядзі факты з вашай канторы. Канкрэтна, на што паўплываў Зяленскі. Ужо амаль 2 гады ідзе вайна. За гэты час не арганізавана вытворчасць у прамысловых масштабах ні будзь якой зброі, ні боепрыпасаў. Толькі заходняя дапамога. Эканоміка не пераведзена на ваенныя рэйкі. Пра якія рэйтынгі ты распавядаеш?Мужыкі уцякаюць за мяжу ад мабілізацыі - вось табе самы галоўны рэйтынг.

Ответить
+11 +
інс, 11:50, 29.11

Чаму самы ўплывовы Зяленскі ня робіць нічога каб вярнуць з палону здадзеных па ягоным загадзе Азоўцаў? Чаму не робіць нічога для вяртання выкрадзеных украінскіх дзяцей? Чаму не робіць нічога, каб спыніць блакаду грузаў на польскай мяжы?

Ответить
+14 +
Аналитик, 10:11, 29.11

С мнением Politico могут поспорить большинство украинцев

Ответить
-7 +
зима ни лето, 11:06, 29.11

Это с годами пройдет, но к сожалению поздно..
Зима ни лето - пройдет и это, и без "большинства"..

Ответить
+10 +
Бефар., 12:26, 29.11

И время ещё подтвердит ошибку Politico.

Ответить
+10 +
ничего нового, 13:19, 29.11

2 БЕФАР., 12:26, 29.11

Это не ошибка Politico.
Это "Любой каприз за ваши деньги"©, банальный гешефт.

Ответить
-4 +
Віталій, 22:31, 29.11

На крайніх виборах я голосував за Порошенко, але виграв Зеленський,можливо він не Президент мирної країни,але в воєнний час він справився і зараз я не знаю хто б міг його замінити .
Цікаво те ,що ганьблять його на Хартії ті хто навіть уявлення не має,що таке воєнний час та й ще й повторюють наратив рашки ТВ :корупцію не подолав,з полону не звільнив,на воєнні рейки економіку не поставив ,буцімто це справи які залежать від тільки від нього...самим не смішно?
Він не втік,не впав в відчай,він разом з народом,а його крилата фраза-,,Мені не треба таксі,мені треба зброя''її знає весь світ!Так,що Зеленський дійсно заслуговує на почесті ,може він і невеликий політик,але сміливий,стійкий,мужній і як результат буде видатним в світовій історії і це підтверджують рейтинги по всьому світу від США до Австралії і в самій Україні.А проплачені рейтинги ,наперед відомі-це до авторитарних країн в демократичних такого не буває,тому і президенти змінюються.
СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦✌️

Ответить
0 +
ks, 9:24, 30.11

Ну тобто по вашому, в ОПі просто викинули гроші на вітер. Замовили таку рейтингопідйомну статтю про найвпливовішого у світі Зеленського - а тут Віталій на весь інтернет заявляє "Та насправді від нього ж зовсім мало що залежить! Насправді він зовсім мало на що впливає!". А, ще каже голосував за Порошенко - ну от і ясно чому псує ефект від статті. Міша Подоляк! Не наймай ти більше цих "колишніх порохоботів" - бачиш, вони вже за твої гроші Зеленському шкодять.

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован