16 декабря 2025, вторник, 9:59
Поддержите
сайт
Сим сим,
Хартия 97!
Рубрики
Комментарии 16
+20 +
fagot, 15:54, 22.08

замість того, щоб прибрати хаос, мародерство і відсутність адекватного управління в найважливішій для виживання держави сфері, влада розповідає про себе коханих, крутих, мудрих, найкращих ітп. Потужність піару замість потужності ВПК. До речі, два мільярди бюджетних гривень на телемарафон олігархічних каналів Коломойського-Фірташа-Пінчука могли би стати в нагоді для зброярів.

А піар влади потім обертається бідою, бо ворог за OSINT технологіями вираховує місце виробництва зброї чи компонентів і потім туди прилітають ракети рашистів. Два прильоти цього року у колишній завод «Більшовик» у Києві - найяскравіший приклад. Тому, таке самовихваляння влади на темі ВПК шкодить обороні і кінця цьому не видно".

Ответить
+35 +
user, 16:04, 22.08

Відосами і фоточками війну проти російського нацизма не виграти. Далі мультиків справи не йдуть.Наприклад ракета сапсан повиина була вже клепатись пачами . Це починає бентежити...

Ответить
+22 +
гундяй, 16:06, 22.08

Готов побиться об заклад,ни одна из них не упадет в Москве,Питере,или даже в задрыщенском Ростове или Белгороде.Хоть миллион их сделай...Все кончится тем,что где то их соскладируют,а потом....туда прилетят "инопланетяне" как в Бакалее когда то...и на том все...Я не могу выразить цензурными словами раздражения,охватывающее меня при прочтения данной новости

Ответить
+5 +
Мм, 16:11, 22.08

Какие там крылья на 6 м, я не видел их, это же не самолет? И когда запустят? Запустили бы по крымскому мосту.

Ответить
+6 +
Лонг, 16:17, 22.08

11 лет было времени, чтобы создать трубу с двигателем, который Украина прекрасно делала со времён советского союза.

Ответить
+19 +
Украинцы, 16:24, 22.08

ну так долбаните,как положено. И наконец воссоздайте атомную бомбу...вот это будет подарок.....

Ответить
+15 +
hey, 16:29, 22.08

Коли Гундосов виступає з черговим маренням про дальність неіснуючихракет, могили в Україні лише зростають.Шкода.Але незабаром усе закінчиться для всіх цих фуфлометників та саботажників дуже плачевно.Обов'язково відлетять із швидкістю неіснуючої ракети "Флямінго" прямо в камери тривалого ув'язнення.Все, казка для них закінчилася, починаються будні.І правду ми про цих фуфлометників обов'язково дізнаємося, для багатьох вона буде важкою, але на те вона й правда. PS:Якби " зелень " реально хотіла покарати московських то, давно, ще три роки тому, зробила б усе, що б налагодити випуск твердого ракетного палива, або хоча б хороших двигунів для крилатих ракет, а всі заводи-банкрути якраз із-за казкарів з Банкової.Усі технології в Україні є, як і інженера, і виробництво не дороге.

Ответить
-9 +
Слава Украине!!!, 17:19, 22.08

Мос*алику, не хвалюйся так моцна!!!

Ответить
-3 +
Макс, 17:01, 22.08

Ти диви троллі вже українську вивчили і серуть в коментах

Ответить
-4 +
Фрай, 17:28, 22.08

Самокритика - це файно та ухвально!

Ответить
+2 +
А у гэты час, 17:12, 22.08

А у гэты час, як паведамляюць вугорскія Telex і Magyar Nemzet Орбан сёння ад сябе асабіста і ад імя Фіца паскардзіўся Трампу, з якім у яго вельмі цёплыя адносіны, што Украіна зноў на тэрыторыі РФ пашкодзіла нафтаправод "Дружба", што дастаўляе ім шмат непрыемнасцяў.
Трам ад таго прыйшоў у шаленства і адказаў, што "вельмі моцна злуецца за гэта".
Атрымліваецца, што біць па тэрыторыі Масковіі "ніззя" !! Хіба што толькі па чыстым полі.
"Фламінга" не амерыканская зброя, але тым не менш, без дазволу Трампа (ці яго сакратаркі альба фастфудэра у Пентагоні) атакаваць ім "Друга Уладзіміра" будзе няможна.

Ответить
+16 +
111111, 17:19, 22.08

Цей нібито "Флямінго", це звичайна стара радянська крилата ракета ТУ-141 "Стриж", які залишилися в Україні, ще два роки тому зробили пару запусків, але все, що залишилося, підлягає повній модернізації та заміні двигунів. .За три роки клоуни язиком зібрали вже стільки ракет, що можна було закидати всю московію, але поки що вони тільки примудряються закидати вкрадене бабло в офшорні рахунки.

Ответить
-6 +
Карл, 17:53, 22.08

Какие ватники все убитые!
Да какая разница чьи ракеты?
ОАЗ претензий не заявляла.
А как будут работать, увидим.

Ответить
+9 +
Сказки деда Панаса, 18:08, 22.08

До Урала это отлично и прекрасно, а хотя бы крымский мост, который до неприличия ближе, когда уже обвалят?

Ответить
-3 +
55555, 19:04, 22.08

Ого,какой тут тролячий десант высадился!Да ишшо и на мове комментируют!Сразу видно,что подгорает у орков,и подгорает очень неслабо!

Ответить
0 +
vlad, 8:17, 23.08

возможно самой популярной песней на россии в следующем году станет тема алены свиидовой-розовый фламинго-ждем

Ответить
 
Написать комментарий
E-mail не будет опубликован